Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már nagyon idegesítő, mit tegyek?

Már nagyon idegesítő, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje van egy (én már nem mondom annak) barátnőm, aki naphosszat csak velem hajlandó beszélni, nem nyit senki felé, de engem meg már nagyon irritál hogy kisajátít meg játsza a minden hibának az okozóját én meg nem tökre unom ezt az egészet de nem tudom lepattintani sehogy mert olyan mintha számára nem lenne más rajtam kívül a földön. Mit tegyek? Én elni is akarok nem csak mindig a "nagy bajait" hallgatni

2018. márc. 29. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
mindketten lányok vagytok?
2018. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És bűntudatod van ha nem barátkozol vagy nem barátkoznál vele? Lehet ez a távolodás kólintaná fejbe... ;)
2018. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy vele egyenes? Ez lehet még a barátságptokon is változtatna, jó irányba.
2018. márc. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha így beszélsz róla akkor nem igazán lehet titeket barátoknak mondani, de változtathatsz rajta ha le ülsz vele megbeszélni a dolgokat egyenesen. Lehet, hogy nem igazán szeretnéd /mernéd a szemébe mondani elsőnek, de ha erőt veszel magadon és elmondod neki, hogy te így érzel és így látod a dolgokat akkor utána talán tudtok változtatni a dolgokon.
2018. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele dumálni de mindig játssza, hogy ő a világ leghatalmasabb problémája és én már nagyon belefáradtam ebbe, mert nem akarom miatta átaludni a tini időmet
2018. márc. 30. 13:52
 6/7 anonim válasza:
Szia, irhatok neked privátban? Ugyan így jártam mint te:)
2018. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a másik fél voltam, tehát az, aki sok volt a másiknak. Engem korrektül utasított el és később egészségessé vált az illetővel a viszonyom és én is fejlődtem emberileg. Aktuális még vagy már nincs szükséged tanácsra?
2018. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!