Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Irjak neki vagy inkább ne?

Irjak neki vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,akivel regebben dumalgattam,mert anno ramirt meg minden mert elv bejottem neki meg nem tudom,na es az van hogy dumalgattunk anno es igy egyszer összefutottunk valahol vagyis látott es elég lepukkant állapotba voltam akkor per pillanat,tényleg elég gazul festettem,nem tudom h a kettő között van-e összefüggés de utána igy ereztem h az irasan mintha kicsit semlegesebb lenne meg ilyen lesz*rom stilusa lenne,nm irt,meg egyszavas válaszokat kaptam stbi es egyszer írtam neki h hogy van es semlegesen válaszolt ennyit h "megvagyok te?" Aztán erre mar nem is írtam vissza,es azóta nem is beszéltünk,nem irt meg en se írtam neki,ez volt 4honapja,aztán a napokban elkezdtem gondolkodni h irjak-e újra neki meg helyre lehetne e ezt hozni? Nem tudom eldönteni h irjak neki vagy csak hülyét csinálnék magamból? Hagyjam inkább vagy ha írnék is mivel irjak rá ennyi idő után? Köszi a segitseget 16/f

2018. márc. 30. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
2018. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat amugy ebben a tortenetben most igy te vagy a “💩” mert te nem valaszoltal semmit. Es ha rairsz akkor ugye ott lesz neki rogton felette a kerdese megvalaszolatlanul. Es az nemjo. Mashol nem tudsz vele beszelni? Például snap? Kuldessz egy kepet vagy elkezdtek streak-et csinalni aztan igy fellendul a beszelgetes. De mindenkepp keresd ha szeretnel vele joban lenni mert csoda nem fog tortenni, ha van benne buszkeseg o nem fof radirni azutan hogy nem valaszoltal neki.
2018. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!