Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátommal tegnap...

A legjobb barátommal tegnap megszakítottam minden kapcsolatot, mi csináljak most?

Figyelt kérdés

Mivel foglaljam el magam? Más barátaim messze laknak, csak chatelni tudok velük. Nem tudom milyen programot szervezzek egyedül, unatkozom, nyugis egyedüli programhoz még túl feldúlt vagyok, de valamivel le szeretném foglalni magam.


Néhány hét múlva lesz egy éjszkai is program is, kivel menjek, egyedül nem túl jó ötlet az elhagyatott utcán kószálni...

20/ l


Adjatok pár ötletet légyszi :)


2018. márc. 30. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Nézz sorozatokat, olvass, tanulj stb... Biztos van valami hobbid.

Az éjszakai programmal kapcsolatban meg próbáld meg az egyik barátodat beszervezni.

2018. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Olyan ez mint mikor meghal valaki és gyászolsz. Űr marad helyette. De azt betölteni nem mi fogjuk, csak te tudod. Mondhatnám, hogy ne menj sehova így, vagy menj másokkal akik nem a legjobb barátaid, mindenkinek más recept válik be. Én a magam részéről a családommal mászkálnék, de mert nekem nagyon jó a kapcsolatom és egyben legjobb barátaim is.
2018. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Neked csak unaloműzésre kellett a legjobb barátod ??
2018. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
3-as. Szerintem te is tudod, hogy hülyeségeket beszélsz... ;) Minek kötözködsz? Ha a húgod lenne is így beszélnél vele? Na ügye. Legyél már szerethetőbb :D
2018. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Merre laksz kedves? 28/F
2018. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg sportolhatnál valamit akár egyedül, akár valami klubban, mondjuk zumba vagy valami hasonló tánc, talán újabb ismerősöket is szerezhetnél! :)

Messzebbi barátaid nem tudnának eljönni veled az esti programra? Ott aludhatnának esetleg nála utána vagy ilyesmi

2018. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Videojátékozz
2018. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!