Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám "helyrerázni" a...

Hogyan tudnám "helyrerázni" a legjobb barátomat? 17/f

Figyelt kérdés

Ő is 17 éves fiú.

Fél évvel ezelőttig minden rendben volt vele, társasági ember volt, minden hétvégén bulikba mentünk, túráztunk, minden este jártunk futni. Mindketten ilyen "pávásabbak" vagyunk, ő is követi a divatot, rendesen öltözködik, ápolja magát, mindig igazgatja a haját.

Fél éve összejött egy csajjal, 3 hónapig voltak együtt. Azalatt a csaj totál kikészítette, tönkretette őt. Össze vissza csalta őt, tiszta antiszociális lett, nem engedte a barátnője hogy kijárjon velünk, hozzám sem engedte át, mert "rossz hatással vagyok rá". Aztán mióta szakítottak teljesen maga alatt van. Kijárni sem akar nagyon, nem is nagyon beszél senkivel, néha felhív, hogy dumáljunk, vagy megkérdi át e jöhet. Még amikor a csajjal együtt volt elkezdett cigizni, azóta is cigizik, magával sem törődik, be van szakállasodva mint egy ősember, múltkor anyja is mondta neki hogy csináljon már valami a hajával, nagyon hosszú volt neki, erre fogta a gépet és majdnem kopaszra nyírta magát. Suliba is bejön, aztán csak úgy van. Ott ül és nem törődik semmivel/senkivel, nem is beszél.

Totál megváltozott, semmi nem érdekli őt, mit kezdhetnék vele, hogy újra a régi legyen?



2018. márc. 30. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ezt leírtad nekem az jön le hogy egyátalán nem érdekli az élete, mintha mindent elveszített volna. Hívd el egy Budapesti kiruccanásra, menjetek plázába, próbáld elfelejtetni vele a csajt.
2018. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A pláza nem is rossz ötlet, ott még egy mozi is beleférne. Csak valahogyan ki kéne rángatnom otthonról, rávenni, hogy jöjjön el.
2018. márc. 31. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
mindig a csajok szidják a srácokat, hogy jaj, izéééé, aztán meg saját magukat nem veszik észre... sajnálom haverod, remélem elfelejti az a csajt, én teljesen meg tudom érteni, mert bolondítják az embert, utána meg kihasználják, jó mondjuk vannak kivételek... ha szeret divatozni, menjetek el plázázni, meg nézzetek csajokat, vagy valami partyra rángasd el, hogy újra önmaga lehessen.
2018. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!