Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan állítsam le a gyereket,...

Hogyan állítsam le a gyereket, hogy ne vegye el a barátaim? :' (

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a barátok nem tulajdonok, de a szembefordítás nagyon köcsög dolog.

Elég hosszú a történet, a lényeg hogy egy nagyon jó barátommal, aki decemberig 12 évig volt barátom egy lányon összevesztünk annyira, hogy a lehető legjobban megutált (pedig ö volt a nyertes) és mára ellenségek lettünk, ha meglát rám akar futni megverni. A baráti társaságunk ketté oszlott; 5-5 ember állt mellém és mellé, úgymond bandaháború lett. A lényeg hogy 1 hete szakítottak és mivel nagy a bűntudat benne ezért ki akar velem cseszni, és a további 5 haveromat is ellenem szeretné fordítani, a legszemetebb módon amit tehet. Már 2-en átálltak és a további 3 is gondolkodik, mert olyan ígéreteket tesz nekik, amit sose tett senki (házibuli VIP, ingyen pia, a legjobb csajok) csak azért, mert ő egy ilyen díszpcs egyed és egy tökéletes életet tudott maga köré építeni, annyira, hogy Pest egyik legjobb szórakozóhelyének főszervezőjévé fogják választani. Tehát konkrétan bármit megtehet, merr van ismerettsége és mindenki rajong érte az országban. És hát akivel ő rosszban van az megszívta eléggé. És ezért nen akarom hogy a kis társaságom is elvesszen mert én nem vagyok ilyen társasági lény és nehezen megy a barátkozás. Hogy kössek vele békét vagy mit tegyek? Kezdek félni...



2018. márc. 31. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem rajngok érte, azt se tudom kiaz...
2018. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó persze azok rajonganak érte akik legalább egyszer találkoztak vagy buliztak vele...
2018. márc. 31. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azokat a barátaidat is nyugodtan elengedheted.
2018. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dikk még bandaháború


Dikk még átálltak a setét sidera


Dikk sztem tegyé lófejet a dunyhájába

2018. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
írd meg a nevét privátban, jön a tavasz, szeretnék vele bulizni, ígéretesnek tűnik
2018. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Madarat tollarol, embert baratjarol.

Ha a "barataid" atallnak a sotet oldalra, akkor nem veszitettel sokat...

2018. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

???? Gyerek, vagy felnőtt????

Mi az, hogy átcsábítja valaki csak úgy barátaidat (5-5, utána már a maradék 3 is gondolkozik, hogy átálljon-e)? Ha neked van igazad, akkor az emberek nem szoktak csak úgy elpártolni.... sántit a történet.


Gyereknek nevezed, de közben egy puccos hely főszervezője az illető.....


Jézusom, mi a francot csináltál? Valami nagy gebasz lehetett ott, ha ilyen utálat van benne irányodban (a lány őt választotta, de valami más még történhetett, ami ezt az utálatot kihozta belőle).


Költözz el a városból, az lesz a legjobb....

2018. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!