Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megsértődnétek ezen?

Ti megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés

Az, azóta csak volt legjobb barátnőm egyszer csak úgy beírta az osztályunk Viber csoportjába hogy 'Úristen'. Sok kérdőjel, meg 'Mi az? ' kérdést írtak rá, mire én elküldtem azt az üzenetet, amiben a következő állt: 'XYnál sosem lehet tudni hogy mi baja. Néha még ő sem tudja. Ilyen, és ehhez hasonló kérdésekkel kérlek ne is zaklassátok. 😛😛😛'. Viccnek szántam, tényleg, erre jött egy másik oszt. társam hogy 'ne én dönt sem el hogy XYont mivel zaklathatják'... Aztán megérkezett az akkori barátnőm, és elkezdett olyanokat írkálni, hogy 'nem elég hogy porig alázom, még földbe is döngölöm'... Akkor, ennél az aprócska poénnál robbant a bomba, és azóta le hordott mindennek. Még buta örömlány (na, de ezt nem így mondta, csak nem szeretném ha tiltva lenne a kérdésem káromkodàsért) is voltam...

Tényleg ennyire sértő lett volna az sz üzenet? Vagy csak ő vette túlságosan magára?



2018. ápr. 2. 00:14
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ő reagálta túl
2018. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Várj. Ez a az osztálytársad gyakorlatilag az osztály céltáblája is, nem? Úgy értem, hogy minden nap bántjátok őt valamivel.
2018. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit írtál az nem sértő, de egy kiragadott szituból nem lehet reális képet alkotni.
2018. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló

Értem, köszi. Egyébként én is így gondolom, de máris másképp állok a dolgokhoz, ha tudom; én hibáztam.

Második válaszoló

Nem. Ő egy olyan lány, aki folyton mindenkit fenyeget, beszólogat, meg ilyesmik. De a tanárok szemében ő a mintadiák. Az anyukája szemében meg egy törékeny kis virágszál, akit nem lehet a lépcsőháztól 20 méternél messzebb elengedni. Szóval ő tipikusan az a lány, aki vékony, de magas, gyenge, de azért fenyegeti az embereket azzal, hogy ő így még úgy szétveri őket...

Harmadik válaszoló

Értem én, de ez nem egy kiragadott sztori, hanem ez mindennek a kezdete.

2018. ápr. 2. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne is foglalkozz vele! Az ilyeneknek az a legnagyobb revanzs, ha nem foglalkozol velük.
2018. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!