Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A világ másik feléről barát?

A világ másik feléről barát?

Figyelt kérdés
Egy csoportban megismertem egy lányt aki velem egykorú, Malájziában él. Minden nap beszélgetünk mint barátok, és eléggé bízik bennem, és viszont. Eléggé bírom meg sokszor hiányzik és elég szar érzés, hogy valószínűleg soha nem találkozunk életünkben, valaki járt már így?

2018. ápr. 2. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem erdemes komolyabb dolgot belelatni az ilyenbe...

Persze jo vele beszelni,de komoly baratsag nem valoszinu h lesz,es barmikor eltunhet az eletedbol orokre.

2018. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így éreztem pár éve egy srác iránt, az interneten ismerkedtünk meg. Ő az államokban élt, azt hittem, soha nem találkozunk. Folyton csak álmodoztam, hogy milyen lenne, ha itt lenne. Egy idő után komolyabbra fordultak a dolgok és végre megszerveztük at első találkozást. Most meg már több, mint két éve együtt vagyunk.

Mindenki azt mondja, hogy a távkapcsolat/távbarátság sosem működik, de nekünk eddig sikerült fenntartanunk, és amellett, hogy társra leltem, új célokat is találtam a jövőre nézve annak érdekében, hogy véglegesen együtt tudjunk élni.


(Bocsi a nyálas megfogalmazásért, hajnali egy van :P )

2018. ápr. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 : Azóta is dumálunk, nagyon sokat megismertem a kultúrájukról és a vallásáról, meg tényleg aranyos, beláttam, hogy személyesen nem valószínű, vagy nagyon sokára tudnánk találkozni, de beszélgető partnerként viszont nagyon különleges beszélni egy hasonló környezetben élővel.


#2 : Az igen, örülök, hogy összejött ;)

2018. aug. 27. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!