Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Narcisztikus levelezőtárssal,...

Narcisztikus levelezőtárssal, aki csak saját magát imádja, és csak a saját dicsőítéséről szeret olvasni, mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Levelezek már lassan negyedik éve egy sráccal. Az hozott bennünket össze, hogy mindketten imádjuk a szép férfilábakat. Az az baj, hogy ez a fiú csak saját magáról és a lábairól tud írni, semmi más nem érdekli az ég egy adta világon. Se irodalom, se politika, se pszichológia, egyes-egyedül a saját virgácsai, amelyeket egyébként előszeretettel dicsérget. Már ez is furcsa nekem, hogy valaki imádja magát dicsérgetni, és attól boldog, ha folyton dicsérik az egyik alkatrészét. Amúgy annyira nincsenek jó lábai. Rövid, vékony, izmot alig tartalmazó combjai vannak. Ő azt gondolja, ezek a világ leggyönyörűbb combjai. Folyton rövidnadrágos képeket küldözget magáról, de mindig csak ugyanazokat a rég megismert pózokat veszi fel, minimális kreativitás sincs benne. Szerintem kicsit buta is. Hogy lehetne ráébreszteni arra, hogy a lábain kívül más is van a világon, s kezdjen el végre a leveleiben értelmes dolgokról is írni nekem?

2018. ápr. 2. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én keresnék inkább egy olyan levelező társat, akivel el tudok beszélgetni arról, ami mindkettőnket érdekel. Nem is értem, négy egész évig a lábairól ment a téma? Hogy bírtad eddig?
2018. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Te sem vagy normális, ha már lassan 4 éve levelezel vele a semmiről.
2018. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem bírom már tovább ezzel a "baráttal" a levelezést. Fő témája csak a saját tökéletes combjai, "csodás" lábszárai, valamint a maszturbációs élményei (felnőttként kb. ennyi a szexuális élete, ezt a tevékenységét egyébként "fröcskölésnek" nevezi). Kultúráról nem lehet vele beszélgetni. A levelezőtársa kérdéseire nem válaszol, csak a saját lábszárait érintő megjegyzésekre kegyeskedik reflektálni. Én nem tudom, melyik intézetből szökött, de már nagyon fárasztó.
2018. ápr. 3. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki a szűrét, és légy inkább az én levelezőtársam, el is mondom neked rögvest, hogy miért lenne ez életed legjobb döntése. Lefedik egymást valamekkora mértékben az érdeklődési köreink; én is szeretem a formás lábakat, bár az ellenkező neműekét, de nem számít, mert nincs sok különbség köztük, továbbá velem lehet eszmét cserélni értelmiségi témák széles palettájáról, mint mosógépszerelés, neoavantgárd művészet, Pumped Gabo romantikus viszonyai, filmélmények, Mongólia politikai helyzete, stb. Úgy érzem, hogy nagyságrendekkel kompetensebb levelezőpartnered lehetnék, és még féltékennyé is tehetnéd velem az ex-levelezőtársadat, ha küldenél nekem képeket a lábadról. Adok értük egy újszerű VHS-s kazettát, amin a Babe című film és pár reklám szerepel, ez a legnagyobb kincsem. Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj privát üzenetet!
2018. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nárcisztikus vagyok az abból is a szélsőséges...meg se próbáld sehogy.
2018. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jó vele beszélgetni, akkor miért teszed még mindig...?

Az egyetlen pozitív dolog róla, amit írtál az az, hogy van egy közös érdeklődésetek.

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, keress mást.

2018. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hú bazz,most tényleg megfájdult a fejem.Be lehet csukni az internetet.
2018. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!