Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a legjobb barátnőmn...

Mit vegyek a legjobb barátnőmnek ajándékba?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a szülinapja.Amit tudni kell róla:

-Imádja a neonzöld cuccokat(de vettem már neki ilyen színű pólót)


-Szeret kreatívkodni(az ajándékai is többször saját készítésűek de mivel én nem vagyok ilyen mindenképpen venni szeretnék neki valamit)


-A miniatür dolgokat nagyon szereti


-Él hal a macskákért


-Szeret olvasni. Az összes Rejtő Jenő könyvet elolvasta. Inkább az ilyen kalandos könyveket szereti. Most pl.: Macskákról olvas egy

könyv sorozatot.


-Folyékonyan tud angolul és szeret is angolul olvasni.


Fogalmam sincs mit vegyek neki. Szinte minden ruhadarabból van neki neonzöld. Nyaklánc,karkötője egyéb dolgok rengetek van neki.


16/L



2018. ápr. 4. 17:28
 1/1 Ignis Subdialis ***** válasza:

Macskaügyben nézz szét a Meskán: [link] - ha kézműveskedni is szeret, meg a macskákat is csípi, itt találsz egyedi macskás cuccokat.

Ha Rejtőt szereti, Terry Pratchett is kitűnő választás, pl. ez: [link] vagy az Éjjeli őrjárat vagy a Kaszás...

A kreatívkodás témakörben pedig jó választás lehet egy Derwent Inktense ceruzakészlet, már a 6 darabos is csodákra képes és 2000 Ft körül megkapható. Ez egy olyan akvarellceruza, aminek sokkal intenzívebb, élénkebb színei vannak és vízzel való átfestés után vízállóra szárad. Még annak is képes sikerélményt nyújtani, akinek rosszabb a kézügyessége. Vagy Hobby line porcelánfesték, amivel akár régi használati tárgyak is felújíthatók. Ehhez mondjuk nem árt, ha van otthon hőszabályozós villanysütő, mert "ki kell égetni" a megfestett darabokat 160 fokon. Elég piros-zöld-sárga belőle a munkák nagy részéhez, néha esetleg a feketére is szükség lehet. Nagyon szép, élénk, fényes színeket ad és nagyon tartós.

2018. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!