Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire akadnátok ki, ha egy...

Mennyire akadnátok ki, ha egy barátotok elmesélné, hogy hallucinál dolgokat?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, van 1-2 éve egy internetes barátom (egy nálam kicsit fiatalabb lány), aki sajnos/szerencsére megtapasztalta már, hogy eléggé furcsa vagyok és instabil. Ettől függetlenül állítása szerint szeret és szívesen barátkozik velem, amit ki is mutat.


Mivel mondhatni ő az egyetlen barátom, akivel őszintén merek beszélni, ezért gondoltam elmondom neki, hogy miket tapasztalok időnként, de nem tudom, hogy mennyire akadna ki, illetve, hogy mennyire távolodna el ezek után tőlem.


A lényeg annyi, hogy gyakran nehezemre esik elhinni, hogy a valóságban élek és kicsit paranoiddá válok. Tehát téveszmékben hiszek (pl, hogy a világ csak egy szimuláció) és időnként nagyon gyengén de hallucinálok is dolgokat (ébredés után, tehát teljesen veszélytelen környezetben). Ilyenkor nehezemre esik visszaemlékezni dolgokra, minden ijesztőnek és valótlannak tűnik, nehéz koncentrálnom és csak úgy alapjáraton nehezemre esik bármit tudatosan csinálni (disszociálok).


Ez mennyire gáz?/Mennyire ijesztő?


Nagyon fontos nekem ez a barátság és emiatt kb már minden szavamat cenzúrázom, mert nagyon félek, hogy elveszítem (ami teljesen alaptalan félelem).


2018. ápr. 5. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem akadnék ki, megmondanám neki, hogy én is csak egy illúzió vagyok.
2018. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"hallucinálok"


Igen sok drogos fizet is érte, hogy ugyanezt átélje.

:)

2018. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!