Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a különbség barát és haver...

Mi a különbség barát és haver közt?

Figyelt kérdés
Sokat hallom, hogy én haver vagyok csak mindenki szemében max, nem lehet engem barátnak tekinteni, vagy hogy egyedül fogok megrohadni, mert nem hogy barátnőt nem fogok magamnak találni hanem sima barátot sem. De nem tudom mi a kettő között a különbség, nem ugyanaz a haver és barát? 18/F

2018. ápr. 7. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Elviekben igen, de úgy fogalmaznék inkább hogy ismerős. Viszont kétlem hogy alkalmatlan lennél barátnak... Inkabb bsszal ki velük és keress olyan embereket akik ertekelnek teged!
2018. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A haver az egy felszínes kapcsolat, érdekkapcsolat stb... jól elzórikáztok egymással, ha éppen nincs más, és társaságra vágytok.


Barátság az inkább egy komoly párkapcsolathoz hasonlítható, ahol nem éltek együtt, és nincsenek szexuális dolgok stb 😃 szóval nagyon bizalmas mély kötelék.

2018. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barát csak kevés van. Nekem is sok haverom volt. Velők lehet sörözni, fiatal korunkban a parkolóban gettóztunk velük, és megjátszottuk egymás előtt magunkat.


A barátokkal ellenben nem mindig mutattuk a kemény fa...a csóvót, hanem mondjuk kibeszéltük a barátnőkkel levő problémát, örömöt stb.


Én ebben különböztetném meg.

2018. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah értem 2-es. Hát olyan nekem életemben nem volt és szerintem nem is lesz :D Köszönöm a válaszokat, mostmár értem, és 1-es hát miértelme 18 évesen más társaságot keresni? ott is csak haver leszek :D
2018. ápr. 7. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátra mindig lehet számítani, a haverral csak jóban vagy.
2018. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valahogy nem tudom elképzelni hogy egy idegen emberrel ennyire jóban legyen valaki :D 18 évem alatt 12 éves "barátságaim"inkább haverságok csak :D
2018. ápr. 7. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!