Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok filmben láttam már, hogy...

Sok filmben láttam már, hogy milyen jó fiú lány barátságok vannak. Ilyenek tényleg léteznek?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék egy olyan fiú havert, akivel sokat lehet beszélgetni..Akinek megírhatom a mindennapjaim, meg tud nevettetni és tényleg érdekli mi van velem.. Lehet egyáltalán a mai világban ilyen embert találni?

#beszélgetés #Fiúhaverok
2018. ápr. 11. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet igen. De előbb utóbb valamelyik fél többet fog érezni.
2018. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
Simán, nekem 3 barátom van összesen és mind fiú.
2018. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, az egyik legközelebbi barátom fiú. Sőt talán ő a legközelebbi. Sokan állítják, hogy nem lehet barátság úgy, hogy az egyik fél ne érezzen legalább valamit, de szerintem ez nem igaz. Persze nem mondom azt hogy az embernek egyszer se fordul meg a fejében hogy mi lenne ha nem barátok lennénk, de nálam amint erre gondoltam rögtön jött hogy nem vagyok szerelmes, nem is leszek az, egyáltalán nem vonzódom hozzá, nem illünk úgy egymáshoz, stb. Aztán megnyugodva hallgattam meg tőle is ugyanezeket. Szóval tökéletesen elvagyunk, egyikünk se akar mást mint barátság, nem tabu a téma, igazából semmilyen téma nem az, mindenről beszélgetünk:D Szóval szerintem lehet, de mindenképp nehéz, mert sokan többet fognak akarni tőled akkor is ha te nem...meg nyitottságot igényel mindét féltől és hogy tudjatok erről is beszélni, mert a baráti kapcsolatok alapja is a kommunikáció.
2018. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A saját példámból kiindulva, igen, léteznek. Nekem is van két nagyon jó lánybarátom és sose akartunk többet egymástól.
2018. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik fél többet akar mindig, hahaha... Mint én, aki együtt is lakok a fiúbarátommal, ráadásul 13 éve ismerjük egymást, sose volt semmi, istenments, hogy legyen.
2018. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán lehet, de az esetek nagy részében előbb-utóbb valamelyik fél legalább dugni akar, ha kapcsolatot nem is.
2018. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!