Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm a “legjobb barátnőm...

A barátnőm a “legjobb barátnőm” folyamatosan el felejti a névnapom. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Hogy is mondjam....ez annyira alap dolog...szerintem, de hogyan kéne ezt lereagálni? Mit mondjak neki? Idegesít akkoris hogy nem tudja, nem azért hogy mondja meg nem kell ajándék se, csak szarul esik....

Én mindig gondolok rá.



2018. ápr. 15. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én telibe leszarnám... eleve az egyik legidiótább ünnepnek tartom, nem is szoktam megtartani, nem hogy még ezért kiakadjak. :D Szerintem nem ettől függ, hogy kire mennyire lehet számítani, de ha az ilyen modern hülyeségeken szeretnéd elcsúsztatni a kapcsolatot kettőtök közt a folytonos kiakadással, akkor hajrá. :D
2018. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
A szülinap az alap dolog. (Bár én még azon sem akadnék ki) A névnap tök mellékes és általában csak családtagok szoktak rajta lovagolni. Ezen nem kell kiakadni. Inkább azon akadj ki, hogy hányan köszöntenének fel a születésnapodon, ha letörölnéd magad facebookról... :D Segítek, nem sokan.
2018. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
igen... NEKED alap dolog. De ezekszerint neki nem. Na bumm! Akkor ez azt jelenti hogy nem szeret?
2018. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én sem tartom meg a névnapom ( mondjuk nem is szeretem a nevemet :/ )
2018. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én 18-20 éves oromra tanultam meg, hogy mikor van a saját névnapom, más még most se tudok. Szóval ne reagáld túl a dolgot. Ha másokat felköszönt a névnapjukon, téged nem, akkor tedd fel ugyanezt a kérdést.
2018. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2

Engem nem érdekel a Facebook, nincs is ki téve a születésnapom , azok felköszöntenek akiket szeretek és fontosnak tartok.

De ezzel nincs is semmi baj...mert annyira engem sem érdekel, az zavar hogy mást mindenkit köszönget fel, egyedül engem nem.

Én ezt gáznak tartom.

2018. ápr. 15. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, ha zavar, beszéld meg vele, hogy nem gondolja e furcsának, hogy te emlékszel az övére, de ő nem a tiédre.

Ez nem mindenkinek egyforma, én speciel teszek rá, ki emlékszik rá, melyik napon születtem *wow eltelt egy év, kit érdekel?*, vagy a névnapom mikor van *wow mennyi embert hívnak így, vagy mi*, meg én nem is szeretek ajándékot kapni sem, faceről is levettem, és nálam is a legjobb barátnőm SE emlékszik rá, de mivel nem érdekel, így min bánkódjak. Másokat viszont szeretek felköszönteni, aki fontos nekem, azoknak tudom mikor van. Mondjuk nem nehéz, mert nincs 10 ember :D

2018. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!