Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Eleanor H. Porternek Az élet játéka című könyvét olvaom. Hogyan kell játszani?

Ti már kipróbáltátok a játékot? Ha igen, akkor sikerült? Én félek, hogy nekem nem fog menni... Tudtok segíteni?

ápr. 16. 17:38  Privát üzenet  

A válasz
Mokka2 nevű felhasználó válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy minél optimistább próbálj lenni. Ha jön 1-1 nehezebb dolog, ne engedd, hogy letörjön. Próbálj azokra a dolgokra gondolni és hálásnak lenni értük, amik jól mennek az életedben. Vedd észre a szép dolgokat, a pozitív dolgokat, azokra koncentrálj. Szerintem sikerülhet! És mindenképp boldogabb leszel tőle az biztos. Nem az esetleges önsajnálat, hanem a hála fogja betöltetlen a mindennapjaidat.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 8. 21:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akkor is barátságnak számít, ha a másik fél nem feltétlenül tekint engem a barátjának?
Túl maradi vagyok?
Szerintetek lehet új baráti kört épìteni 32 évesen? Ha igen hogy?
Már nagyon idegesítő, mit tegyek?
Miért van az, hogy szinte már az élet rendje, hogy a régi barátok eltávolodnak előbb-utóbb vagy rosszabb?
Megváltoztak az emberek körülöttem vagy csak velem van a probléma?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!