Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 21 éves fiú vagyok, nem...

21 éves fiú vagyok, nem igazán vannak barátaim és nem tudom hol szerezhetnék ismerősöket, barátokat. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Jó lenne beszélgetni emberekkel, sajnos nincs nagy önbizalmam ezért leszólítani nem tudok embereket, hogy beszélgessünk. Szeretnék legalább itt találni embereket, akikkel tudok beszélni :)

2018. ápr. 17. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj fel anonim közösségi oldalakra, mutatkozz be körvonalazva mit kell tudni rólad, kapcsolódj be az adott témába, és már megy az magától :)
2018. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia en 18/L vagyok nekem is hasonlo a problémam ha gondolod en szivesen beszèlgetek veled
2018. ápr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
oh ez rendes tüled uccsó bár a 45 százalékos válaszadási ráta kissé érdekes, én is szoktam cifrákat írni de így se tudom levinni 50 alá xd
2018. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha Pesten laksz, szívesen beszélgetek veled!
2018. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég későn kéred a segítséget, de még így sem túl késő szerintem. Mindenképpen iratkozzál be valamilyen sportkörbe, de ide fiatalon kellett volna. Kezdjél el például hegymászó korbe járni, vagy olyanra, ami érdekel. Evezni például, vannak evezős túrák a Tiszán, ha jó úszó vagy, jelentkezhetsz, a google-n sok mindent meg lehet találni.
2018. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetek írj nyugodtan


Amúgy ha esetleg szívesen mennél rendezvényekre vagy fesztiválokra ott nagyon könnyen lehet ismerkedni

Plusz interneten keresztül sőt még akár itt is tudsz

2018. ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én voltam az első válaszoló és küldtem neked egy oldalt, ahol könnyen barátkozhatsz, de fogadjuk azóta sem léptél fel :-/
2018. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia, de voltam, de amikor felléptem valamiért majdnem kitiltottatok múltkor, mert azt hittétek, valaki más vagyok :/
2018. ápr. 21. 17:42
 9/11 anonim válasza:
Szia szívesen barátkoznék 16/F írj ha gondolod
2018. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szinten ugyanezt erzem... 21/F budapest
2018. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!