Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy népszerűbb...

Mit tegyek hogy népszerűbb legyek, vagy legalább legyen egy-két barátom?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott, kedves és érdeklődő, hallgasd végig a hozzád szólót, állj ki másokért, mosolyogj és nevess mások viccein még akkor is, ha azok nem túl jók.
2018. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ne hagyd magad kihasználni.
2018. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 EgriPeet ***** válasza:
Ne tegyél fel ilyen kérdéseket. Kezdésnek az is jó.
2018. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Feltehetően iskolába jársz még. A népszerűség hidd el nem biztos, hogy mindig jó. Nagyon fárasztó is lehet. Pláne, ha nagyon népszerű vagy. Én se az álltalános se a közép iskolában nem voltam népszerű. Az 1995 előtti időkről beszélek. A fiatalok azt hiszik az alkohol a cigi a fű drog, vagányság, márkás menő ruha, teló, stb. népszerűvé tesz. Ez részben igaz is! De csak addig míg lenem csúszol, mert mindig van aki 1.) megelőz a népszerűségben a másikmeg ezek a cikkek tönkre teszik az életed (ideig óráig leszel tőle népszerű). Szóval ne a népszerűséget keresd. Régi mondás borbarát van, bajbarát nincs. De igaz barátságot is tudsz kötni. Feltehetően van valami érdeklődési köröd. Autó, vasút, szerelés, matek, irodalom, programozás, úszás, stb. Elmész olyan közegbe ahol ezzel foglalkoznak. Mondjuk vasút: Kisvasutak Baráti Köre egyesület stb... De ne csak fiúkkal foglalkozz, foglalkozz lányokkal is. Jó persze kisebb korban kiröhögnek, hogy a másik nemmel is foglalkozol, de szoksz hozzájuk és később könnyebb lesz kommunikálni velük. Ha kiröhögnek nem biztos hogy tényleg kiröhög, azért ott van írigység is a háttérben. Szóval fel a fejjel. Barátkozz olyan személyekkel, akik hasonló adottsággal rendelkeznek mint Te!!! Érdeklődési kör, egyzőség, másik nem. A lányok is örülnek ha jön egy fiú. :-) Még ha ezt nem is mutatják ki. Légy merész. Aki mer az nyer. Fel a fejjel! Legyen mindig célod! Tűzz ki mindig célt! Kis példa a népszerű séghez. Napjainkban, népszerű voltam valahol. Mindegy hogy hol. Összeakadt a bajszom az épp ügyeletes vezetősenkivel. Kirúgtak 25 év munka után. Az összes érdekember aznap elfordult tőlem, mintha leprás lennék, sok olyan akinek segítettem. Nem ismertek meg az utcán, átmentek a túloldalra, átnéztek rajtam. A rokonaim, családom, igazbarátaim segítettek át a nehézségeken. Szóval jóbarátot keress mindkét nemből! A fiúk és a nők másképp látják a dolgokat. A legbutább embertől is tudsz tanulni. Ha mást nem legalább azt, hogy ne csináld, csak nyitott szemmel járj.
2018. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátság nem népszerűség kérdése. Az érdeklődési körödben könnyebb barátot találni, de ami még fontossabb, ne akarj online barátkozni. Az élő szó, a közös kalandok, legyen az egy kirundulás, jobban összehozza az embereket.
2018. ápr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ismerkedésre a teljesítménytúrázás is nagyon jó, ha van kedved menj el egyre, próbáld meg milyen. Ott sokan vannak, valakivel úgyis szóba elegyedik az ember és jó kis mozgás is.
2018. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!