Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Másnak adtam ki magamat mármint fb-on nem a saját képemet használtam de a többi mind igaz és egy csoportban beleszerettem egy srácba aki erre rájött és nagyon nagyon hiányzik. Előtte nagyon jóban voltunk már majdnem jártunk de kiderűlt....nagyon szégyenlem az egészet de sosem volt sok önbizalmam
2018. ápr. 17. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne ámítsd magad. "Majdnem jártunk"

A kapcsolat nem ott kezdődik, hogy fb-on kijelentitek.

Ő nem abba a lányba szeretett bele, aki te vagy.

Bármennyire is igaz volt a képen kívül minden, hiszen mindenki figyelembe veszi a kinézetet.


Legyél önmagad facen is, hátha találsz egy olyan pasit, aki tényleg szereti az igazi énedet az igazi külsőddel.

2018. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már voltam hasonló helyzetben, nagyot csalódtam a lányban, és egyértelműen nem beszéltem vele többet. Aki így hazudik és másnak adja ki magát arra nincs mentség.
2018. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt benézted. Nem értem mi értelme ennek, sokan csinálják, pedig a kezdetektől halálra van ítélve az ilyen, hiszen egyszer úgyis találkoznál vele és akkor kiderülne. Persze a legtöbb ilyen nem is mer találkozni, csak az internetes dédelgetés kell nekik, de ha másnak adod ki magad akkor a bókok se neked szólnak hidd el.

Az mindegy hogy mi igaz és mi nem, ha engem valaki így becsapna (mint ahogy be is csaptak) nem bocsátanám meg. Lépj tovább. Biztos hogy nem vagy csúnya, hogy le kéne tagadnod magad (bár akkor se kellene)

2018. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, fordított esetben te hogy éreznél? Ha téged csapna így be valaki és hazudna ekkorát. Te tudnád őt ezek után kedvelni, meg tudnál benne bízni? Valószínű nem.
2018. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!