Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy oldanátok ezt meg?

Ti hogy oldanátok ezt meg?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen a szituáció. Holnap lesz a 18. születésnapom amit pénteken fogok megtartani.

Van egy osztálytársam aki régebben még benne volt a baráti társaságunkban. Aztán történt egy s más ami miatt inkább már csak beszélgetünk vele meg túltettük magunkat a régi sérelmeken de már nem ugyanolyan a baráti viszony.

Neki kb. 1 hónapja volt a szülinapja amin én itt voltam de nem hívott meg hanem másokon keresztül üzengetett meg facebook csoportba tett bele de így szóban sosem kérdezte hogy megyek-e. Már az is elég fura volt.


Aztán most meg ő evidensnek tartja azt hogy jöjjön az enyémre. De akiket én szeretném hogy ott legyenek azokat meghívtam személyesen. Ő meg csak azt kérdezgeti hogy hogy lesz ez,az.

Nem akarok bunkó lenni vele csak nem szeretek vele társaságban elmenni bárhová is mert elég hisztis és tavaly már okozott ezzel kellemetlenségeket.

Hogyan mondjam meg neki hogyan ne jöjjön vagy hogyan rázzam le?

Tényleg nem akarok vele bunkó lenni me tudom hogy nem ez a világ legnagyobb problémája de azért örülnék ha tanácsolna valaki valamit!:)



2018. ápr. 18. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk frankón, legyél tökös?!
2018. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az rossz hogy így" bocs ne gyere." Megmondom őszintén nincs ehhez pofám.
2018. ápr. 18. 16:58
 3/5 Mádár0218 ***** válasza:

Nincs abban semmi bunkóság, hogy megmondod neki, hogy azért nem hívod meg mert nem akarod, hogy ott legyen.


- A te szülinapod had döntsed már el ki jön és ki nem


Ha megkérdezni, hogy miért tök egyszerűen, félre biccented a fejed el mosolyodsz és és mondod hogy: idegesítő vagy

2018. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mádár0218 ***** válasza:
Megmondjam én? XD
2018. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Légyszi:D

Majd megpróbálom neki finoman megjegyezni hogy nincs meghívva.

2018. ápr. 18. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!