Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek volt már ilyen barátnőtök?

Nektek volt már ilyen barátnőtök?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőm leszólta a barátomat... hogy hogy néz már ki, milyen sovány, meg alacsony... Ez mi? Hozzátenném rajta 60 kg felesleg van... én se vagyok sovány mert van rajtam 10 kg plusz még de én leadom, már 20-at sikerült! De hogy pont ő nézi le a másikat hogy néz ki? Miért ilyen felszínes? Az eszébe sem jut hogy tiszta lelke van... egyébként sem tud hízni mert ő ilyen de így kell elfogadni, meg neki csak úgy jöhet szóba egy pasi ha másfél mázsa és 2 m mert ő is magas meg kövér. És ha megmondom neki hogy inkább a te kinezeteddel torodj akkor ő fog besértődni. Biztos nem hagyom el senki miatt! Vélemény? Veletek volt már ilyen?
2018. ápr. 18. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond meg neki a véleményed. Nincs joga senkit sértegetni akit te szeretsz. Ha pedig megteszi akkor viselje is a következményeit.
2018. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem kövérség ide vagy oda, mindenki saját magával törődjön és ne mással. Nem volt ilyen barátnőm, és remélem nem is lesz. Az oké, ha nem jön be neki, nem a világ vége, viszont leszólni nem kéne másokat. Persze az emberek egy része úgy is leszól egy csomó embert... -_-
2018. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs ilyen barátnőm, de ha valaki ilyet beszólna főleg úgy, hogy szingli és valószínűleg csak irigy én egy jót mosolyognék és tovább sétálnék. Lehet egyébként ezért nincsenek lány barátaim, nem bírom az ilyen furkálódásokat. Egyébként se kell szeretnie a barátodat, csak fogadja el érted.
2018. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem irigy rad,es bejon neki a baratod. Akkor is leszoljak.

Nevess a szemebe es mond a baratnodnek ,hogy nem baj,engem szeret.

Tiszta rosszul lesz.

2018. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát persze hogy irigy, a többi barátnőmre is az, mert már közülünk csak ő szingli. Sose volt senkije. Koszonom a megértő válaszokat, akkor én látom jól a dolgokat jól van! Csak úgy megbántott ráadásul ő 20 éves.... én 18
2018. ápr. 18. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne is vedd komolyan. Legközelebb szólj neki és kérd,hogy hagyja abba mert ha nem megharagszol. Ha továbbra is puffog akkor hanyagolni kell.
2018. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!