Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti rászólnátok?

Ti rászólnátok?

Figyelt kérdés

Egyik barátom nagy fideszes lett, pár éve történt az erősebb váltás, előtte is jobboldali eszméket vallott.

Nem provokálni akarok, szüleim is a Fideszre szavaztak és soha, semmilyen konfliktus nem volt köztünk ilyen téren.

Én a választásokhoz közeledve kikötöttem, hogy nem fogok politika miatt összeveszni senkivel. Eddig rendben. Viszont ő folyamatosan mindenbe beleszövi a dolgot, bármi történik, akkor a negatív jelző "libsi" "lipsi" "libtard", lassan egy rosszul sikerült hétvége is a libsi jelzőt kapja, "migri" "jobber" "vonácska". Egy ideig röhögtem ezen, de most már egyre idegesítőbb. Az a baj, ha leállok vitázni, akkor olyan, mint az úthenger.

Hagyjam rá? Van valakinek ilyen ismerőse, barátja, hogyan kezeli?


2018. ápr. 19. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ősrégi barátom, sőt szeretett családtagom akivel más politikai nézeteket vallunk.

Intelligens emberek esetén ez nem jelenthet problémát.

Mi megbeszéltük, hogy soha, semmilyen körülmények között nem politizálunk, mert nem vezet jóra és ezt be is tartjuk.

Viszont volt olyan ismerősöm, akivel nem jutottam zöld ágra, azzal megszakítottam a kapcsolatot.

Ne értsd félre, nem amiatt, hogy más nézeteket vallott, hanem mert nem vagyok hajlandó vitatkozni, veszekedni, vagy némán stresszelni magam abban a roppant kevés szabadidőmben, amit pihenésre, vagy kikapcsolódásra szakítok magamnak.

2018. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Legjobb lenne, ha megszabadulnál ilyen embertöl. Neki ha nem lesz ez a téma akkor lesz cigányozás és más utálkozás... Ö maga semmiért sem tehet mindenért a másik felelös. Ha a fidesz kisebbségbe kerül akkor meg a büdös fidesz lesz a téma...


Unokatestvérem férjét ismerem 20 éve mindig is utálta a cigányokat és a feketéket(az utobbit talán m´eg nem is látott). Mióta vannak migránsok nincsenek a cigányok a témában, föleg nem a feketék. Most az arabokat szidja és mindenkit akinek kendö van a fején. Unokatestvérem ezt nagyon szereti, mert olyat utál ami úgy sincsen...

2018. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

... és igen, rászólnék!

Ha nem tartja tiszteletben a barátságunkat, a kérésemet, akkor lapát!

(1-es voltam)

2018. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Én rászólnék, ha nem lenne képes értelmes ember módjára vitázni/abbahagyni a dolgot, mint ahogy a fideszesek 80%-a akkor szimplán otthagynám.
2018. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyetértek, nekem is kimerítő ez így, azóta ritkábban is beszélünk. Ő nem cigányozik mondjuk, ez vonal nála kimaradt.
2018. ápr. 19. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!