Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek a "barátaim"?

Miért ilyenek a "barátaim"?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Középiskolába járok. Van 2 "barátnőm" akik nagyon khm... Bunkók velem. Főleg mostanában.

Nevezzük őket "X"-nek és "Y"-nak. Igazából sosem voltak barátaim, (ez lehet kicsit csúnya lesz) őket se tekintem már annak. Lehet bennem van a hiba, vagy én vagyok a szar... Pl azon nevetnek amin nem kéne, ha rólam van szó, és ez nekem szarul esik.. Meeg sose értenek meg, leszólnak, ha valamit elkezdek mesélni beleszólnak a mondandómba. Gyerekesek, arrogánsak, idegesítőek, csodálkoznak ha én bunkózok velük. Suliban csoportbontás van, ők ketten másik csoportban vannak mint én. "X" mindig ellenem van, "Y"-t védi mindig ... Most nem arról van szó, hogy féltékeny lennék, mert rá sose -.-" régebben jobb volt a helyzet, de most.. Sose keresnek, bezzeg ha a lecke, vagy az órai anyag kell akkor egyből jó vagyok, és ők vannak kiakadva hogy nem küldöm el... Mintha kiakarnának közösíteni vagy nem tudom. Nem bízok meg bennük, bizalmas témáról nem beszélek velük, nincs akinek elmondjam az ilyeneket.... :( most sokalltam be, ezért tettem fel a kérdést. Lehet hogy bennem van a hiba, az igaz viszont hogy érettebb vagyok a korombelieknél. Mit tegyek?



2018. ápr. 20. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te így vagy tökéletes, ahogy vagy. Egyébként kerüld az ilyenek társaságát, ha bántanak, vágj vissza nekik bátran.
2018. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy :)

Megpróbálom elkerülni.

2018. ápr. 20. 19:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz felesleges harmadiknak lenni.. én tudom voltam már ilyen helyzetben. Nekem se nagyon voltak barátaim akikkel jobba voltam olyan üresnek tüntek nekem. Semmi olyan téma ami engem igazándiból érdekelt volna. Próbálj olyan helyen keresni barátokat, ahol ugyan olyan érdeklődésű emberek vannak mint te. Suliban ez nem mindig jön össze.. sajnos.
2018. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. Bár velem nem nagyon akarnak barátkozni... Azért köszönöm a választ :)
2018. ápr. 21. 14:53
 5/11 anonim válasza:
100%
Hogy miért ilyenek a barátaid? mert nem a barátaid.
2018. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ehh.. Igen, ez lassacskán bebizonyul. Csak bármikor beolvashatok nekik.. Jó lenne már :'D csak nem fogok ott a sulinan cirkuszolni.
2018. ápr. 21. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:

A barát épp ennek az ellentétje.

Ezek haszonleső kislányok.

2018. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Nem bízok meg bennük, bizalmas témáról nem beszélek velük..." Akkor mégis, mitől a "barátaid"?
2018. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az :'D szerintem nem tekintenek rám úgy mint egy barátra....

És ők sem beszélnek velem bizalmas témákról.

2018. ápr. 22. 17:18
 10/11 anonim válasza:
Egyébként szerintem azért utálnak ennyire téged, mert FÉLTÉKENYEK rád. Te is mondtad, hogy érettebb vagy a többségnél. Egyántalán nem te vagy a hibás. Kerüld el őket, az lesz a legjobb, és keress új barátokat...Remélem tudtam segíteni ;)
2018. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!