Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megbocsátanátok ezek után?

Ti megbocsátanátok ezek után?

Figyelt kérdés
A barátom elmondott mindennek, a képembe hazudott , a barátomat elmondja mindennek, azzal a csajjal és tesójával mondott el mindenféle f. Szsz.ponak akik megverettek. Tegnap kért bocsánatot és hogy mindent megtenne értem mert hogy csak én kellek neki (igen szerelmes belém).. Megpróbált átvágni amikor nekem megvolt az igaz üzenet.. Ti megbocsátanátok neki?? (Ha kell írok többet)

2018. ápr. 22. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én így csinálnám: megbocsátok, de nem feledek.És vele szemben óvatos is lennék, de nem visszautasító. Majd kialakul és akkor dönts, de akkor véglegesen!
2018. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2018. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2018. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nekem nem kellenek hamis barátok. Többé nem tudnék benne megbízni.
2018. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
megmondanám neki, hogy egy utolsó féreg, és innntől kezdve csinál, mait akar. Pont.
2018. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!