Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet azzal az emberrel...

Mit lehet azzal az emberrel tenni, akinek összedőlt a világképe? Emiatt az öntudatban való hite is elveszett?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérni, hogy fogalmazza már meg kicsit konkrétabban, hogy mi a bré baja van.
2018. ápr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Determinisztikus dolgokban hitt eddig, természeti törvények terén stb, és nem hisz abban, hogy van egy "öntudata", nem teljesen maga irányítja a dolgokat, emiatt megéli az élményeket, de elkülöníti magától. Fura, tudom.
2018. ápr. 23. 01:55
 3/8 A kérdező kommentje:
És nagyon rossz, mert nem tudom mi tanácsot adhatnék neki, ha én világlátás, filozófia, netán hit kapcsán soha nem gondolkoztam tudatosan, maximum az énképemet erősítettem világéletemben.
2018. ápr. 23. 01:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Újratervezni egy másabb világnézetet.
2018. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha irányt kell változtatni ahhoz, hogy boldog lehessen az ember.
2018. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Anonime AJ ***** válasza:

Találkoztam már ilyennel. Úgy is tudna fogalmazni hogy folyamatosan egy felhő van körülötte vagy mintha egy 3rd person nézetű videójátekkal játszana...

Ez egyrészt lehet a biponalitás egyik tünete.

De ha nem is pontosan ez a probléma akkor is ajánlott felkeresni egy pszichéátert.

2018. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjen el dolgozni, indítson vállalkozást! Akkor nem lesz ideje és kedve ökörségeken rágódni, hanem hasznos dolgokkal foglalja el magát és örül, ha kevés szabadidejét élményekkel töltheti meg.
2018. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazából azért érdekes az egész, mert hihetetlen értelmes, és produktív, nagyon sok dologgal foglalkozik. 23 éves srácról beszélünk.

Tanul, mellette startupot indított, sokat önkénteskedik, nemzetközi környezetben is mozog.

2018. máj. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!