Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha eltortem az...

Mit csináljak ha eltortem az egyik ismerosom orajat amit a papajatol kapot es a papaja mar nem el?

Figyelt kérdés
Nah szoval az tortent, hogy az egyik ismerosom at jot es,, jatszotunk,, es veletlen megdobtam ugy egy kaviccsal, hogy eltalalta az orajat es eltort. Csak az a baj vele, hogy nem egy sima ora volta hanem egy szamara fontos ora volt.Retentoen nagy buntudatom van. De o azt mondja nekem, hogy nem baj hagyam ez igyis ugyis megtortent volna es csak veletlen volt. De en rettentoen roszul esrszem magam. Segitsetek legyszives, hogy mit csinaljak. O azt mondta, hogy nem haragszik de en megse igy erzem. A szemely egy fiu es 17 eves, en lany vagyok es 12 eves vagyok. Amugy nem birok aludni azota amiota megtortent. Valamelyik nap hajnali 2ig fent voltam es sirtam.

#óra #fontos #Mit csináljak? Segítsetek #ez történt
2018. ápr. 23. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg elősször is. Ha azt mondta, hogy semmi probléma akkor nyílván nem haragszik érte. Már lassan felnőtt férfi. Szerintem ilyeneken nem fog fent akadni, hogy egy kislány összetörte véletlen az óráját. Meglehet csináltatni az órát ha akarja. Nem akartad összetörni, véletlen történt. Ez már így lett. Nem kell ilyeneken fenn akadni. Az élet megy tovább.

Volt egy nyakláncom, amit tatámtól örököltem meg és ellopták. Betörtek a házba és ellopták. Pont pechemre akkor lett rossz neki az a kis csatja. Arany nyaklánc volt. Csak azt vitték el.

2018. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell pánikba esni, nyilván nem haragszik érte, az órát meg valószínűleg meg lehet csináltatni és, ha fontos neki meg is fogja csináltatni.
2018. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!