Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom apja azt...

A legjobb barátom apja azt gondolja, hogy meleg vagyok, csak mert amikor találkozunk megöleljük egymást. Ti mit gondoltok erről? 17L

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel a legjobb barátnőd is az az apja szemében,nem?
2018. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá. Nem látott elég lány barát párost.
2018. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lányoknál ez természetes
2018. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez a Z betűs leZbis kérdés újra?

:)

2018. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hányszor fogod még megkérdezni? Nem mindegy neked, ki mit gondol erről?


Ez természetes, vannak, akik "drágámnak", "édesemnek" vagy "szívemnek" és egyébnek hívják egymást. Ettől senki nem lesz leszbikus, mondd el az apjának is. De ezt te nem tudod megbeszélni vele, a barátnődnek kell. De tényleg nem értem, ezek szerint mindenki, akit megölelsz a szerelmed? Testvéred, nagyszülők, szülők esetleg a kutya? Szerintem ne foglalkozzatok vele. Hagyd rá.

2018. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Ebben a kánikulában?? Na hallod. :P Egyébként a 40-es évek férfi szülöttei közül a tök macsók is "szívem"-ezték, "szívem"-ezik egymást, legalábbis sokuktól hallottam itt a Dunántúlon. Full heterók, legalábbis ez a generáció nemigen buzult. Kicsit vicces bár, de képzeld el recsegő hangon, csavarhúzóval a kezükben: "Hé, Pistukám, szívem, add mááá azt a villáskulcsot meee sose végzünk!"

:))

De ez komoly. Nekik ez megszokott. És meg se fordul a fejükben, hogy bármelyikük is homokos volna, vélhetőleg nem azok. Nős emberek egyébként.


USA-ban és Oroszországban meg a rokonok között tök természetes a szájpuszi. Azonos neműek között pl férfiak között is!

2018. ápr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a legjobb barátod apja, erősen homofób.


Más magyarázat ugyanis nincs arra, hogy valaki ezt keresi mindenben.

Holott esetetekben jó eséllyel semmi alapja nincs, gondolok itt más jelekre is.

Csak olyan ember keresi az ilyen jeleket, ott is ahol nincs, akinek ez számít.

És ez az elgondolkoztató...

2018. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bazita ***** válasza:
Hogy apa egy tahó.
2018. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!