Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan fiatal párok?

Vannak olyan fiatal párok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vannak olyan 22-26 év körüli párok Borsodban akik házasság, gyerek, vagy együttélésük kapcsán kiszakadtak baráti társaságukból?



2018. ápr. 27. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem nincsenek ezeket az embereket szelektiven szétlövik mivel a társadalomba nem tudtak integrálodni rendesen és a gyerekiket meg rabszolga szigeteken helyezikel.sajnálom hogy meg kelet tudnod a valoságot de ez ilyen
2018. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom. Na meg hogy megint meg kellett ismernem a Homo Sapiens egy olyan alfaját anely egy őszinte segítségkérésre, csak saját szórakoztatása céljából szarkazmussal, gúnnyal és közönnyel válaszol. Sajna ez az altípus egyre inkább kezd elszaporodni, életterük és vágyaik kiélésének helyszíne pedig az ilyen és ehhez hasonló fórumok, ahol más kárára nyerészkednek.

Ezt leszámítva köszönjük eme remek demonstrációt az emberiség egy részének fejlettségéről, igazán...hatásos volt! 😊

2018. ápr. 27. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Ki nem szakadnak,csak a kapcsolattartás,találkozás megritkul..

Nincs már egész nap lógás,,több napos bulik,,stb..

2018. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan az van nálunk, hogy nekem sosem voltak barátaim, nejemnek pedig 1, 2, de már nincsenek.

Nekem most lenne lehetőség kimozdulni néha, de írdatlan féltékenykedés van és viták..egyszerűen nincs "jogom" havi 2szer haverral lógni 1.5-2 órát.

Vélemények?

2018. ápr. 27. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:

MI az, hogy nincs jogod? Rabszolga vagy? Magyarázd el neki, hogy ezzel a magatartással lejtőre kerül a kapcsolatotok. Mi 2-3 napra is elmegyünk saját barátokkal, és nem is ritkán. Én nem tudok pl síelni, a párom 4 napig a barátaival síelt Ausztriában. A párom nem szereti a gyógyfürdőket, én a saját baráti körömmel több napra elmentem.

Nem bízik benned? Nem szeret? Kérdezz rá!

2018. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nocsak én ugy gondolom hogy ez nem társkeresö,barát kereső ettöl én neked nem hiném nagyobb fájdalmat okoztam.tudom nem igazán értik a népek a poénjaimat mert népi betegséglet fas*fejség már net-en keres barátokat mert az igaziak mesziröl elkerülik ez jelemzöen fas*fejség
2018. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!