Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet egy rendőrrel...

Kis István Balázs kérdése:

Hol lehet egy rendőrrel barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem viccelek,tényleg jó lenne egy rendőr barát:D Ahogy mentem boltba láttam egy rendőr autót,és arra gondoltam,hogyha köszönök nekik akkor lesz valami következménye. De nem lett semmi csak visszaköszöntekxD
2018. ápr. 28. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam, mindig érdekelt a hivatásuk, egyszer elkértem a fegyverét, hogy: haaaaadd nézzem meeeeg :D
2018. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:DD
2018. ápr. 28. 10:15
 3/15 anonim válasza:
Hívd meg egy kávéra:D
2018. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

Eloszor is, nagyon a fejedbe kell verni, hogy az nem rendor auto, hanem rendorsegi szemelygepjarmu..

Az ilyen hulyesegekkel kepesek engem lehozni az eletrol..

2018. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vagy egy bankrablásra (1vagyok)
2018. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Én rendőr vagyok. Törzsőrmesteri rangba.
2018. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Tudtommal ők is ugyanúgy emberek:D

Érdekesség, hogy apámnak van egy edzőterembe Békés megyében, és nagyon sok fiatal jár oda. Minden második csaj/srác rendészetis. Na ott aztán össze lehet haverkodni velük.

A régi crush-om is rendőr lesz, de az meg még furább, hogy akivel most vagyok jóba lánnyal, az is rendészetis. De igazából abban a megyében úgy mindenki... Nem tudja valaki ennek az okát, hogy miért rendészetre megy ott mindenki? :D

Egyik sem szereti, mégis annak mennek. Biztos nincs más.

2018. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy a lefoglalt marihuána eladó-e. :DDD


Viccet félretéve konditeremben például sok a rendészetis ember, rendőr nem hiszem, mert az a része, amelyik még foglalkozik a testével gondolom nekik fenntartott konditermet használ, nem publikusat.

Egyébként szolgálat közben én nem zavarnám őket. Maximum ha egyszer véletlenszerűen igazoltatnak, akkor elkezdheted őket a munkájukról kérdezni, hátha belemennek a beszélgetésbe.

De nem minden rendőrrel éri meg jóban lenni, egyiket a környéken a kocsmában lehetett mindig megtalálni, rájöttek a kapitányságon, kirúgták. :DD

2018. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van rendőr barátom és barátnőm is.

Pont ugyanolyan emberek, mint a többiek :) Mindkettőt úgy ismertem meg, hogy viszonylag közel lakunk egymáshoz. Először csak köszöntünk, aztán már beszélgetni is elkezdtünk. Szóval pont úgy ismertem meg őket, mint bármely más ismerősömet.

2018. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne egy rendőr barát :DD
2018. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!