Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi lehet ebből a...

Szerintetek mi lehet ebből a kapcsolatból? Kifejtés lent.

Figyelt kérdés

Gyerekkorunkban én és a fiú egymás mellett nőttünk fel, szüleink jó barátok voltak, én és a fiú gyerekesen szerettük egymást.Majd elköltöztek, mi maradtunk,ők közben jól menő vállalkozók lettek,mi maradtunk azok akik,illetve a szüleim,mert én egy reményekre okot adó diplomára hajtok.

Mostanában újra egymás mellé keveredtünk a fiúval,akivel jóban voltunk és nagyon szép és kedves férfi lett belőle.

Neki közel sincs olyan jó diplomája,de ugye a szülei vagyona miatt így is jobban fog menni neki.

Nekem mondjuk lesz egy jó diplomával,amivel lesz egy kb jó fizetésem,de még sokára kerülök oda,ahova a szüleim.


2018. ápr. 28. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ahogy olvastam nekem az jött le hogy téged a diploma jobban érdekel mint a srác maga, szóval a kérdésedre a válasz : semmi
2018. ápr. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De érdekel a fiú,nagyon is.

Valahogy mindig ő járt az eszemben,akkor is,amikor nem találkoztunk.

2018. ápr. 29. 00:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Azon járt a fejed hogy ugyan milyen diplomát szerezhet 😃 na jó viccet félre téve... Ő hogyan viszonyul hozzád, milyen most a kapcsolatotok? Ha gondolod privátban is le írhatod
2018. ápr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő egy nagyon kedves ,aranyos fiú velem szemben, csak nem tudom,ez a kedvesség a régi havernak szól,agy lehet belőle több is?

Talán úgy tűnt,hogy én lenézem őt,pedig nagyon nem,inkább attól félek, hogy én vagyok kevés a családjába.

Most elmegyek aludni,de továbbra is várom a válaszokat,reggel feltétlenül megnézem őket.

2018. ápr. 29. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!