Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen emberek fejében mi...

Az ilyen emberek fejében mi játszódik le?

Figyelt kérdés

Többször volt olyan "barátom", "barátnőm", akinek egyszer csak teljesen más lett a viselkedése.


Az egyik állandóan keresett (bár ha volt párja, akkor lemondta a talikat), sokszor programoltunk együtt, hogy én milyen jó barátja vagyok, jó, hogy vagyok, stb. Egyszer csak közölte, hogy én egy szemétláda vagyok, mert ezt és ezt csináltam. Mondtam, hogy ezek a dolgok nem igazak, erre az volt a válasz, hogy ő ezt tudja. Mondtam, hogy akkor gondolja át, mert én ezt nem értem, és elköszöntem. Felém se nézett többet.


A másik is állandóan írt-hívott, akármi búja-baja volt, mindig elmondta, hogy rá számíthatok, örök barátok leszünk stb. Egyszer elmondtam a magam baját, közölte, hogy őt ez nem érdekli, amúgy is szemét vagyok és felém se nézett többet.


Aztán én egyiküket sem kerestem, mert megbántottak ezek a dolgok.


Most megint eltűnt egy ilyen barát, aki azon lelkendezett, hogy én mindig kirángatom a depis hangulatából.


Vajon mi játszódhatott le a fejükben? Van olyan barát, akiben még nem csalódtam, de ezeket a sztorikat a mai napig nem értettem meg.


2018. ápr. 29. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Egoisták. Ennyi. Addig jó vagy,míg velük foglalkozol,de fordított esetben már nem vagy fontos. Örülj neki,h megszabadultál az ilyen emberektől.
2018. ápr. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez a sztori így elég valószerűtlen, h egyszercsak szemét vagy és senki nem akar hozzád szólni többet. Pláne így, h többen is "ezt teszik veled". Szerintem nézz magadba mert nem a valóságot írod le, ez biztos.
2018. ápr. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi időn belül volt a 3 eset és honnan ismerted ezeket az embereket?
2018. ápr. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jo, h megszabadultal ezektöl. Hol talalkoztal veluk es mennyi idö utan leptek le?
2018. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a 2-es választ gondold át. Ha faképnél hagy mindenki, akkor nem biztos, hogy ők a rosszak...
2018. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez csak az érem egyik oldala. Próbáld átgondolni a helyzetet a barátaid fejével.
2018. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!