Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 éves vagyok és nincs egy...

20 éves vagyok és nincs egy barátom sem. Hogy legyek nèpszerű?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen sok pénzed, drága ruháid, autód, legyél ott mindenhol, legyél jelenség.
2018. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem írtál túl sok infót magadról, hogy miért nincsenek barátaid, milyen személyiség vagy (túlságosan zárkózott vagy?) stb.

Népszerűnek lenni nagyon nem könnyű, de barátokat szerezni lehetne suliban, munkahelyen vagy elkezdesz sportolni, esetleg neten. Én pl kissé zárkózottabb vagyok, de amikor tavaly diákmunkában dolgoztam szereztem pár új barátot (ott nagyon jó volt a társaság).

2018. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tanulj, képezd magad, legyél valamiben nagyon sikeres. Ha sikeres vagy a munkádban vagy a hobbidban, illetve olyan munkád van (pl. orvos), ami tiszteletet ébreszt másokban, azok között az emberek között is népszerű leszel, akik régen észre sem vettek. Ha nem jársz még fősulira/egyetemre, akkor próbálj meg bejutni egyre, saját tapasztalatból mondom, hogy megváltoztatja az ember életét. Plusz egy dolog: légy nyitott, elfogadó, kommunikatív, pozitív.
2018. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Népszerű akarsz lenni vagy barátokat szerezni? Mert a kettő nem feltétlenül jár együtt. A "népszerűség" inkább csak felszínes kapcsolatok kialakításához elég, attól még hogy központban vagy, nem biztos hogy mélyebben meg is akarnak ismerni azok, akiknek a látókörébe kerülsz. Barátod lehet hogy azért nincs, mert többet szeretnél annál, mint ami manapság lehetséges az emberek túlnyomó többsége között. Ma már nagyon nehéz tartalmas, mély barátságokat kialakítani, a netes vagy netre korlátozódó "barátságok" meg nem sokat érnek, a személyes kapcsolattartásra meg egyre kevesebb az idő és az akarat. Szinte mindenki elzárkózik, kifogásokat keres. Készülj fel rá, hogy "nagybetűs" barátságaid nemigen lesznek, vagy óriási mázlival talán találni fogsz majd egy-két erre alkalmas embert, de ez sem fog villámcsapásszerűen megtörténni. Sajnos ez van. Nehéz idők előtt állsz, ha nagyon rágörcsölsz erre a témára.
2018. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!