Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem olyan rég beszéltem egy...

Nem olyan rég beszéltem egy barátommal 15L arról, h ő nem tesz meg mindent a barátságunkért. Most mi legyen? Többi lent. 16F vagyok.

Figyelt kérdés

Elmondtam neki, h mi a helyzet, de ő csak annyit mondott, h majd alakul az. Nyáron szerelmet vallotam neki,de nem lett semmi, viszont barátság az maradt...

Mikor beszéltünk zavarba volt, a hajat piszkálgatta és a nyakát simogatta...

Tegnap megírtam neki, h nekem ég így nem megy, és ha azt akarja, h vége legyen akkor mondja most meg(persze udvariasan).. Nem írt rá semmit.

Előtte meg az azt irta, g azért nem tesz semmit érte mert neki ez így jó, de az egyik batátomnak azon a napon mikor beszéltünk azt mondta ( nem volt am aznap sokat velük),h jobb lenne ha ott lennék, viszont a barátnőjének azt mondta, h nem érdekli annyira, h most hol vagyok, mert az én döntésem...



2018. máj. 1. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Imponál neki, hogy foglalkozol vele, tetszik neki, hogy tud az érzéseidről (nyilván nem múltak el teljesen), kényelmes, hogy kiszolgálod és figyelsz rá, de ő nem akar beletenni ebbe a kapcsolatba semmit, mert egyáltalán nem érdekled barátilag sem. Egy kislány, tök gyerek, azt se tudja, mit akar.
2018. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
De most úgy néz ki, hogy te erőlteted vele a szexet, miközben ő tényleg “csak” barátkozni szeretne. Minek játszol jóbarátot, ha teljesen mást akarsz? Aztán megsértődsz, ha hiába sündörögsz körülötte, mégsem kapod őt meg.
2018. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Lehet,h azér nem tesz többet a barátságotokért, mert nem akarja, hogy félreértsd, hogy szerelmes értelemben vedd, hogyha keres téged.

Talán lehet egy ilyen vetülete is a dolognak.

2018. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja azth tenni akar érte? Én csak meg akarom ismerni
2018. máj. 2. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem is ismered, akkor hogy vallottál neki szerelmet? Te csak meg akarod őt jó mélyen ismerni, mi? Aztán csodálod, hogy menekül előled?
2018. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja azth tenni akar érte? Én csak meg akarom ismerni
2018. máj. 2. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!