Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm akivel 1 óta...

Van egy barátnőm akivel 1 óta bff vagyunk. Később jött egy lány aki közénk állt de az a baj hogy a bff-emnek is tetszik. Engem a, , barátlopó''annyira nem bír és elég látványosan kikökösít. Pedig nekem sokat jelent ez a barátság! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 2. 17:49
 1/1 anonim válasza:

Velem is kb. Ez történt.

Az internetes barátnőmmel játszottunk és skypeon beszélgettünk és mondta hogy felhívja a másik barátnőjét és ő is velünk játszott, egyszer csak valamiért megsértődött rám és a barátnőmnek mondta hogy ő nem akar velem beszélni és hogy menjek el... Végül aztán megbeszéltük a dolgokat, bár még mindig érezhető volt a feszültség :D

De van egy másik sztorim is. Szóval van egy barátnőm akit nagyjából 5 éve ismerek és vele is szoktunk játszani de meg ismert egy másik lányt utána csak vele beszélt én meg féltékeny voltam rá, na de amikor nyári szünet volt a barátnőmék kivittek Bécsbe és kiment a barátnőm valahova és láttam hogy írt neki az a lány,fogtam magam vissza írtam neki és hát egy "kicsit" leszidtam, de estére mind hárman eggyütt játszottunk :)

Igaz tavaly óta nem is beszélget a barátnőmmel :D

Bocsi ha kicsit hosszú lett.

2018. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!