Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a barátnőm mért...

Szerintetek a barátnőm mért nem szorít rám időt ha orvoshoz kellene mennünk?

Figyelt kérdés
A barátnőm csak 8hónap után kisért el engem a nőgyógyászhoz és csak akkor amikor neki is éppen el kellett mennie.Én meg addig végig attól féltem hogy terhes vagyok.De ő mindig csak azt mondogatta nem vagy terhes,mert nem nőtt meg a hasam.Nem értem miért nincs ideje ha orvoshoz kellene mennünk én mindig elkisértem orvoshoz.Szerintetek miért nem kisér el engem orvosokhoz?

2018. máj. 3. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha a szexhez elég nagylány vagy, akkor orvoshoz is el tudsz menni
2018. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszadóval.


Illetve egy kérdés: Te tényleg azt hitted, hogy terhes vagy, és nyolc (???) hónapot vártál az orvossal? Ugye tudod, hogy kilenc hónap a terhesség? :O :O

2018. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátnőm is elég nagylány mégis el kell kisérni orvosokhoz.
2018. máj. 3. 20:27
 4/8 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy 9hónap a terhesség de akkor is ezalatt az idő alatt megis lehetett volna szülni egy gyereket de amúgy voltam egyedül is nődokinál.Normális választ szeretnék kérni.
2018. máj. 3. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Édes Istenem, még mindig túl kicsi az a kerítés az állatkertedhez...
2018. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem veszekedni akarok idegen emberekkel hanem normális emberi választ kértem.Miért nincs ideje elkisérni engem a barátnőmnek amikor nekem van rá időm?A kérdésre várom a választ.
2018. máj. 3. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Amúgy lehet, tényleg fontos dolga akadt, amikor neked kellett menned. Vagy csak simán ilyen, hogy ha téged kell elkísérni valahová, nem érdekli, de ha neki kell intézni valamit, már egyből ugrani kell. Kérdezd meg tőle, vagy ezentúl te se kísérgesd sehová, oldja meg egyedül a dolgait.

2018. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az utolsó válaszadó értelmes választ adott és a kérdésemre válaszolt.
2018. máj. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!