Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol keressek rendes baratokat?

Hol keressek rendes baratokat?

Figyelt kérdés

Mar meguntam, hogy mindig egyedul vagyok.. a "barataim" mind nagyon "elfoglaltak" van pasiuk es nem letezek... hol tudnek keresni olyan baratokat akiknek leteznek is es nem csak akkor ha van valami bajuk? Mert akkor nagyon jo vagyok.

Nem jarok buliba, altalaban egyetemen vagy dolgozni vagyok... lehet eselyem valami modon keresni baratokat? (lany baratokat szeretnek..mivel lany vagyok).

Vagy ez ilyen megszokott mikor felnosz, hogy egyedul maradsz?



2018. máj. 5. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Igaz fiú vagyok, de .... ez megszokott. Csak gondolj bele, ha mondjuk valaki dolgozik, szeretné a maradék idejét a párjával tölteni, amivel semmi baj nincs, barátok/barátnők ilyenkor háttérbe szorulnak. Nem mondom, hogy csap elzárva, de nagyon megritkul.

De ha kapcsolatban vagy valakivel, akivel az összhang is megvan, akkor nem leszel magányos így sem.

2018. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez a helyzet sajna. Csak én fiú vagyok. Az összes haverom csak akkor ír ha kell nekik valami. Habár dumálni se tudunk már miről,nekik csak az autók meg a sport meg a gyúrás a téma,én viszont a művészeteket szeretem.


Próbálj keresni hasonló érdeklődésű barátnőket.

Ha meg ilyen egyedi az izlésed mint nekem,akkor szívás,az online játékok lekötnek max

2018. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A barataim kozul senki se dolgozik :c csak egyetemen vannak.


Akkor ez kb igy van .. ertem.

2018. máj. 5. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként korábban ezek a barátságaid természetesen működtek? Ha visszagondolsz, nem csak neked kellett futni utánuk? Suli kötött össze titeket, vagy valami egyéb is? Ezek apróságoknak tűnnek, de sokat számítanak. Ha szeretnéd, privátban is írhatod.

#1 voltam

2018. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem barátok nelkül is meglhet lenni nincs aki olyat csináljon ami következménye legyen meg mast rész ne hallgas senkire se csak az álmaidat kövesd mert én is sok mindenkire hallgattam azt nem igazan tudtam ki igazodni a világban...
2018. máj. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Vannak rendes barátok is biztosan csak hát

El vannak bújva meg elég nehéz talalni akiben meg lehet bízni...

2018. máj. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A filmekben és sorozatokban nap mint nap sulykolják belünk hogy léteznek barátságok, de nem kell mindent elhinni amit azokban látunk. Szerintem olyan formában, ahogy bemutatják, nem léteznek barátságok. Csak alkalmi beszélgetőpartnerek vannak, akikkel ideig-óráig jól érezzük magunkat. Nagyon kevés embernek adatik meg ennél több, de ők tényleg tudnak valamit, amit a többség nem. Lényegében mindenki csak saját magára számíthat a bajban, önmagát kell elsősorban szeretnie, ha nem akar folyton csalódni. És ez már csak rosszabb lesz, efelé halad az emberiség, hiába vagyunk egyre többen ezen a bolygón...
2018. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!