Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy bocsájtsam meg nekik,...

Hogy bocsájtsam meg nekik, hogy majdnem megverték?

Figyelt kérdés

Gyors háttérstory: lényeg, hogy vannak barátaim, akiknek van egy legjobb barátjuk, a főfejes a csapatuknak. Én vele nagyon rosszban vagyok, ellenségeknek tekintjük egymást.

Szóval ma volt egy nagy koncert a várostéren. A lényeg hogy pár haverommal megbeszéltünk egy találkát. Minden jól ment, majd megjött a főkolompos, aki elhívott mindenkit ingyen piálni, kivéve engem, mondta, hogy ha jót akarok magamnak, akkor hátraarc. A többiek ellenkeztek, hogy hagy menjek velük, de végül feladták, mondtak hogy majd máskor talizunk. Erre egyedül maradtam. Lehivtam haverjaimat, akik utálják a srácot. Elmondtam mi történt, erre mondtak, hogy lejönnek elbeszélgetni vele. Majd megjelentek a koncerten boxerekkel. Mondták hogy vezessem oda őket, "csak beszélni" akarnak. Rákérdeztem haverjaimra merre vannak pontosan. Odamentünk, erre egyik barátom nekiugrott a főkolomposnak. Megfogta és elkezdte faggatni. Majd kiszabadult a kezek közül, és menekült. Végül másik barátom megfogta és elhúzta tőle, mielőtt utánament volna. Elmentek mekizni én meg ottmaradtam. Majd mondják, nagyon nagy rohadek voltam hogy verőembereket hívtam rá (pedig nem is tudtam hogy ez lesz) és hiába tudják min mentem keresztül akkor is ez sok volt. Megszégyenülve hazamentem. Nagyobb baj is lehetett volna. Bár megérdemelte volna a gyerek, és a szívem mélyen szeretném ha egyszer ellenne verve, akkor is ezt nem most és nem így kellett volna. Hogyan kérjek bocsánatot, ha a srác szemébe sem tudok nézni és a haverjaim pedig addig tuti mérgesek lesznek rám. Meg akiket ismer és amilyen a főkolompos, tuti nem úszom meg visszajáró nélkül.



2018. máj. 5. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon ostoba lehetsz ha azt hiszed, hogy a "verőlegényeid" nem balhézni mentek. Már eleve amikor láttad, hogy felfegyverkezve jöttek, nem kellett volna asszisztálni abban, hogy megkeresd a többieket. Mégis mit gondoltál? Sakkozni mennek majd oda? Tényleg szemét dolog volt amit műveltél, és remélem pofára is esel majd. Egyébként adj hálát, hogy nem lett verekedés belőle, mert mint felbujtó te is kaptál volna büntetést.
2018. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Miért foglalkozol egyáltalán ezekkel a "haverokkal" akik ingyen pia ellenében otthagynak? Hiába próbálkoztak azzal, hogy megpróbálják meggyőzni a "főkolompost" attól még otthagytak. Mint írtad, mentél más haverokhoz. miért nem azokkal barátkozol, akik nem hagynak ott?

Akik meg melletted álltak, téged akartak védeni, és neked akartak segíteni. Lehet rossz eszközt választottak, de legalább ők melletted voltak!

2018. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy minek barátkozol két ilyen nyomorék csapattal?

Az egyik csapat ott hagy egyedül a szarban.

A másik csapat felkavarja a szart és utána hagy ott, mert mekizni támadt kedve.

Mi értelme ezekkel bármit is kezdeni?

Minek vittek boxert? Nagyfiúnak akartak tűnni? :D Többen rámennek egy emberre, ráadásul fegyverekkel? Ez aztán bátor húzás mondhatom. xD

Azt tanácsolom, hogy ne bocsáss meg nekik, mert nyomorékok. A helyedben mindegyikkel megszakítanám a kapcsolatot, ha írnak annyit válaszolnék, hogy "gyökér voltál, többet nem akarok haverkodni, csá" és le van rendezve.

Az meg esélyes, hogy meg leszel verve ezek után, köszönheted ezt a kitűnő "barát"választási módszereidnek.

2018. máj. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Te pontosan tudtad, hogy nem csak beszélni akartak, mégis elvezetted őket hozzá. Titkon remélted, hogy egverik, de aztán elcsatta t az első ütes és besz*rt.

Te egy szar alak vagy, kezdem azt hinni, hogy az első társaság a normális, és te vagy a főgyökér.

Ha szeretnél még valamit tőlük, kérj bocsánatot, rendesen személyesen.

Te is megérdemelnél egy verést, ahogy szerinted ő.

A veregényeid meg gyökerek.

2018. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazi haverok azok, akik otthagynak a s**rban, az egyik cspaat az ingyen pia miatt, a másik meg azért hagyott ott, mert megtörtént a baj. #3 válaszolóval értek egyet, menj másokhoz, jobban jársz. Legközelebb ne légy naiv, mert mint látod megszívtad, nem csak beszélni akartak vele, hanem mádt is csinátak. Csak a főkolompostól kérj bocsánatot, mert miattad majdnem megverték többen, de a többiektől nem, akár mennyire is fontosak, nekik a pia fontosabb volt, mint te.
2018. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne boccsás meg nekik mert nyomorékok!
2018. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!