Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Több mint barátságból lehet...

Több mint barátságból lehet barátság? Vagy sose lehet onnan visszamenni? Több lent

Figyelt kérdés

A páromnak volt régen egy ellenkező nemű legjobb barátja, éveken át jóban voltak. Viszont mielőtt engem megismert utána átmentek egy kicsit a barátságon, volt tapi, meg ilyenek.


Amikor elkezdtük a kapcsolatot, elhagyták a kapcsolatot, ma már nem beszélnek, viszont ma kapott a barátnőm egy üzenetet tőle, hogy békülni akar. Egy kicsivel több, mint egy éve vagyunk együtt, távkapcsolatban.


1. Jogos, hogy mérges vagyok, ha tényleg ki akar békülni? Mert kibékültek és ezentúl újra tartják a kapcsolatot. Valahogy nem bízok az emberkében, habár kijelentette a párom, hogy nem akar se találkozni, se semmi ilyen, de beszélgetne vele, ha úgy van.


2. Szakítani nem akarok, de megbeszélni se tudjuk, mert nem erőszakolhatom rá, hogy ne barátkozzon vele.


3. Eddig is megvolt a bizalom, de valahogy kétségeim vannak e-felől. Egy ilyet nem lehet csak úgy elfelejteni. Én sem barátkozom olyanokkal akikkel volt már múltam.


Ti mit tennétek? Vagy hülyeségen akadtam ki?



2018. máj. 6. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, így kezdődött még évekkel ezelőtt legjobb barátommal a barátság.
2018. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Működhet visszafelé a dolog, de csak akkor, ha mindketten csak barátságot akarnak.

Nekem volt egy barátom, aki tényleg a legjobb barátom volt. Aztán összejöttünk. Pár hónapig tartott a kapcsolat, aztán vége lett. Sajnos a barátságnak is. Igaz, hogy éveknek kellett eltelnie ahhoz, hogy rájöjjünk, barátként hiányzunk egymásnak, de azóta is nagyon jóban vagyunk. Mindketten házasok vagyunk, de gyakran beszélünk egymással. Egyikőnk részéről sincs hátsó szándék.

Beszélj a pároddal a félelmeidről. Biztosítsd a bizalmadról, de nyugodtan rákérdezhetsz, nincs ebben semmi sértő.

2018. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!