Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok jó felelsz vagy mersz...

Tudtok jó felelsz vagy mersz kérdéseket és feladatokat ha!?

Figyelt kérdés

Tudom tudom, rengeteg ilyen kérdés volt már, de a mi helyzetünk egy icipicit bonyolultabb, mert lesz köztünk egy 14 éves lány is.

23/F



2018. máj. 8. 16:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az egyik barátom szülinapi bulija lesz és az ő húga ez a lány.
2018. máj. 8. 16:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Húha, nehéz a kérdés, gondolom intim témákba (vetkőzés, szexuális dolgok) nem nagyon akartok belemenni a kislánnyal. Attól függetlenül még lehet kérdezni őt a szerelmi életéről, ez ebben a korban már reális téma szerintem. Arra kell nagyon figyelni, hogy semmiképp se hozzátok őt megalázó helyzetbe, és tényleg csak akkor vegyétek be a játékba, ha van köztetek kellő bizalmi kapcsolat. Néhány kérdés például:

- A fiúk vagy a lányok tetszenek?

- Csókolóztál már fiúval és/vagy lánnyal?

- Milyen legyen külsőre/belsőre álmaid párja?

- Van-e olyan szereplő (film, számítógépes játék, ...), aki nagyon tetszik neked? Mivel ragadta meg a figyelmed?

- Mi tett téged eddig a legboldogabbá?

- Mi az, amit nagyon bánsz, hogy nem tettél meg?

- Mire vágysz a legjobban?

- Mi a legnagyobb félelmed?

- Mi volt az eddigi legcikibb élményed?


Merésre nem igazán van ötletem, de ezek talán vállalhatóak:

- Ülj annak az ölébe szorosan, aki a legjobban tetszik neked, karold át és puszild meg az arcát és a nyakát!

- Sminkeld ki magad nagyon csábítóan!

- Mutasd meg a legszexibb fehérneműd! (nem kell felvennie, csak mutassa meg)

- Csikizzétek meg egy percen keresztül!

- Egyél egy kicsit abból az ételből, amit nagyon nem szeretsz!

2018. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen app, toltsetek le, meg lehet adni 3 kategoriat, szoval jo lesz
2018. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Ezek viszonylag vállalhatóak, köszi! :)


#3 És mi az app neve?

2018. máj. 8. 17:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként biztos vagyok abban, hogy valaki úgyis fog intimebb dolgokat kérdezni tőle. Pl. ilyeneket, hogy szűz-e még, borotválja-e már ott lent, hogy képzeli el az elsőt, maszturbál-e már.
2018. máj. 8. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
De olyan bizonyára nem lesz, hogy dobja le az összes ruháját... Mondjuk attól is függ, mennyire bevállalós a lány, illetve csak fiúkból fog a csapat állni, vagy lesznek lányok is.
2018. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Á, azt azért biztos nem... A bátyja tuti kezét törné annak, aki ilyet merne kérni a kishúgától! :D Nameg a lány úgysem csinálná meg, mert nem valami bevállalós tudtommal.

8-an leszünk amúgy. 6 fiú és 2 lány.


Egyébként szerinted az jó még merésnek, hogy puszilja szájon a két mellette ülőt? Talán még ez sem olyan hű de nagyon intim.

Nehéz... Ha kicsit idősebb lenne, mondjuk 17-18, akkor több ötletem lenne, de így nincs semmi ötletem.

2018. máj. 8. 18:40
 8/9 anonim válasza:
100%

Szerintem nem muszály pont a szerelemről meg a szexualitásról szólnia a kérdéseknek.

Kérdezzétek mondjuk a jövőjéről is! Pl.:

- Mi az, amit a legjobban szeretnél elérni az életedben?

- Szeretnél gyereket? Ha igen, miért és mennyit? Ha meg nem, akkor miért nem?

- Hogyan képzeled el az esküvődet?

- Ha kijártad az általánost (már ha általánosba jár még), hová mész továbbtanulni?

- Leszeretnéd majd tenni a jogsit?

A feladatoknak meg szintén nem kell erről a kettőről szólnia:

- Kiabáld ki az ablakon azt, hogy: Sziasztok! (Vagy bármit)

- Vegyél be a szádba valamit és úgy mondd el azt, hogy: ...! (Itt ti adjátok meg, hogy mit)

Most nincs több ötletem, de gondolom érted a lényeget kérdező.

18/F

2018. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
79%

”Egyébként biztos vagyok abban, hogy valaki úgyis fog intimebb dolgokat kérdezni tőle. Pl. ilyeneket, hogy szűz-e még, borotválja-e már ott lent, hogy képzeli el az elsőt, maszturbál-e már.”

Ne hagyd nekik, hogy ilyeneket kérdezgessenek tőle! Ha a bátyja nem is, de te szólj rájuk, mert nem normális ha egy huszonéves srác ilyeneket kérdez egy szinte még kislánytól!

19/L

2018. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!