Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miket kell teljesíteni egy...

Miket kell teljesíteni egy szuper legjobb barátnak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ami a szívéből jön, segíti a másikat és nem jár a saját számára jelentőségteljes lemondással?
2018. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátság nem a teljesítésről szól
2018. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Őszinte, nem irigykedik és nem akar a hátam mögött alám tenni. Támogat ahelyett, hogy aláásná az önbizalmam. Nálam összesen ennyit kell megugrani, eddig még nem sikerült senkinek :D
2018. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Én őszinte vagyok a haverommal,ez kötelező.Ennyit adhatsz egy igaz barátnak..de neki ennél több nem is kell.
2018. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A bizalmat.

Ebbe beletartozik az őszinteség,hogy hagyjuk néha a másikat dönteni,de néha viszont beleavatkozunk,egyenrangú felekként kezelitek egymást.

Hogy megbeszélitek az egymástól ért sérelmeket,tesztek a barátságért,és nem csak a levegőben lógatjátok mint jelző.

Elfelejtitek a teljesítés fogalmát. Nem a főnöknek kell jól benyújtani a jelentést,nincsen a barátságnál mérce.Nem ítéled el a másikat.

Ismétlem,a barátságnál.Az más,ha mondjuk valaki nem barátkozik egy olyannal,mert ilyen vagy olyan természetű.

Remélem segítettem.

2018. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
El kell utaznod Indiába ott van egy szerzetes rend ami a szuper lb-k képzésével foglalkozik ott kel töltened 4 évet aztán lehetsz csak szupr lb.
2018. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El kell utaznod Indiába ott van egy szerzetes rend ami a szuper lb-k képzésével foglalkozik ott kel töltened 4 évet azalatt mimdent megtudsz aztán lehetsz csak szupr lb.
2018. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segített :)
2018. máj. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!