Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy barátságnak...

Szerintetek egy barátságnak ennyitől vége lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy most mi legyen. Teljesen kétségbe vagyok esve. Onnan indul a dolog, hogy hárman vagyunk nagyon jó barátok, és ketten kitaláltuk, hogy vicceljük meg egy kicsit a harmadikunk, ami szerintem nagyon jól sikerült, de azóta szóba sem akar állni velünk. Szóval lényegében két hétig azt csináltuk vele, hogy kb. egy-két naponta, éjjelente vizeletet öntöttünk a takarójára, hogy reggelre mindig azt higgye, hogy bepisilt. Be is jött a terv, cseszegettük is, hogy miért mos kétnaponta ágyneműt, de nem akarta elárulni, csak azt magyarázta, hogy k*rvára izzad, aztán egyszer csak kifakadt, hogy ezt már nem bírja tovább, vizelettartási problémái vannak, és pelenkát kell vennie...Na akkor elmondtuk neki a trükköt, de nem is lett ideges, csak annyit mondott nekem, hogy "hülye szopi vagy", én erre mondtam neki, hogy "nem vagyok, te vagy a hülye szopi ba*zdmeg", azóta nem láttuk.
2018. máj. 9. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mindenki csak a személyes véleményét tudja leírni, de szerintem ez nem vicc hanem simán undorító parasztság, egyszer még talán elmegy, na de hetekig kínozni szerencsétlent folyamatosan...Nem hogy nem állnék szóba veletek többet, de álmotokban tuti hogy kiverném a fogaitokat is. Akiket én a barátaimnak hívok nem csinálnának velem ilyet soha. Szégyelljétek magatokat!
2018. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Undorítóak vagytok. Megértem ha kerül titeket.
2018. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon messzire mentetek ezzel. Ha én lennék az a harmadik barát, akkor nem csak hogy megszakítanám veletek a kapcsolatot, hanem beleb.sznám a fejeteket a betonfalba.
2018. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
UI: ugye ez csak egy provokatív kamukérdés? Pls mondd, hogy az...
2018. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az igen, ilyen "barátok" mellett kinek van szüksége ellenségre?
2018. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!