Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a barátnőjével?

Miért ilyen a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem biztos, hogy jó kategóriába soroltam, ezért elnézést!

Szóval évfolyamtársam és osztálytársam együtt vannak. Mindkettőjüknek jó barátja vagyok, de a fiú nem törődik a barátnőjével, nem köszön el tőle. Amikor kérdezem, hogy mi a baja, akkor a válasz az hogy nem tudja miről beszélek, meg hogy nincs semmi baj köztük.

A lány pedig állandóan sír és nem tudom hogy segítsek neki!



2018. máj. 10. 16:18
 1/5 Elenios-E ***** válasza:
0%
Te dolgod? :) Nem hiszem.
2018. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarsz segíteni neki? Csak ő segíthet saját magán, mégpedig úgy, hogy szakít vele. Vagy nem és tovább sír, amiért leszarják.
2018. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lány hülyesége, de majd tanul belőle 🤐 annyit tehetsz max, hogy beszélsz velede nem tudom hogy erdemes e beleavatkoznod
2018. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a csaj ilyen sügér, hogy ezt eltűri, akkor így járt.


Nem kell neked semmit tenni, majd pár év múlva - talán - rájön, milyen emberre pazarolt el x időt.


A barátnőm már 7 éve él egy fos, lelkileg bántalmazó kapcsolatban, és zon kívül, hogy meghallgatom, amit ír, semmit nem tehetek.

Mondom neki néha hogy hagyja már ott azt a fazont, de "szereti". Rendben... ennyi.

2018. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* mond
2018. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!