Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnek abortusz...

A legjobb barátnőmnek abortusza volt, nem bírok többet a barátja lenni, rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Az én értékrendembe abszolút nem fér bele az abortusz, eddig azt hittem a barátnőmébe se. Nemrég terhes lett és első dolga volt intézni a megszakítást. Nem ítélkeztem felette, nem is mondtam neki semmi különöset, de annyira nem veszi be ezt a gyomrom, hogy azóta nem keresem, sőt egyáltalán tudni se akarok róla. Barátnőm meg nyomul, meg dumálni akar, sőt, ő ítél el engem, mert hogy ennyire "megvisel". Szerinte rossz barátnő vagyok, valóban így lenne?
2018. máj. 13. 13:37
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
26%
Az embernek joga van eldönteni, hogy mit kezd a sajat életével, viszont azzal számolnia kell, hogy ezután lesznek, akik elpartolnak mellőle. Ha teged zavar a társasága, jogod van nem beszelni vele. En is elítélem ezt.
2018. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
69%
Igen, valóban úgy van, rossz barátnő vagy. Jobb is neki nélküled.
2018. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
57%
Ha a te értékrended ütközik a barátnőd értékrendjével, akkor vége a barátságnak. Ilyen egyszerű. Nem vagy köteles minden körülmények között kitartani mellette.
2018. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanebben a helyzetben én ezt így elmondtam. Hogy felelőtlen volt és gyilkolt, mert az én szememben ez az. És hogy emiatt csalódtam benne, mert nem ilyennek gondoltam, úgyhogy nem tudok vele olyan szoros kapcsolatban maradni. Nem nem szeretnék, hanem egyszerűen képtelen vagyok rá. Ő elfogadta, nem zaklatott. Őszintén szólva inkább legyen egy ismerőssel kevesebb, mint hogy őszintétlenül bájologjak valakivel, akiben hatalmasat csalódtam.
2018. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
80%

Szerencse, hogy nekem nincsenek ilyen barátaim, mint te. Elvileg arról kéne szólnia egy barátságnak, hogy jóban-rosszban egymás mellett álltok és bármit megbeszélhettek.


Ha te meg megtartasz egy terhességet legyen az kíván vagy nem kívánt és te meg pár hónap múlva kikészülsz a gyerek sírástól és megkérnéd, hogy vigyázzon rá és elhajt téged, akkor is neked állna feljebb, hogy ő milyen barátnő, hogy nem vigyáz fél órára a gyerekedre.

2018. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
62%
Igaz barát vagy...
2018. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
34%
5# a barát nem attol barat, hogy minden hulyesegedre csak bologat, meg mosolyog.
2018. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
78%

8!


De nem is attól, hogy hátat fordít meg elítél, amikor szüksége lenne rá az embernek. Jobb a baratnoknek egy ilyen ember nélkül, mint a kérdező

2018. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Szerintem a barátság nem arról szól, hogy jóban-rosszban egymás mellett álltok. Erről a házasság szól. Biztos vagyok benne, hogy neked is van egy olyan bizonyos dolog, amit ha a barátod megtesz, nem akarod többet látni.


Az abortusszal párhuzamba állítani a fél órás gyerekvigyázást meg elég nevetséges.

2018. máj. 13. 14:06
 10/50 A kérdező kommentje:
10, nem ítéltem el. Tudja, hogy gondolkodom erről, midnig is tudta, egy rossz szavam nem volt, csak nem kerestem a társaságát. Ellenben ő nagyon is elítél engem...
2018. máj. 13. 14:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!