Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék egy fiú barátot...

Hol tudnék egy fiú barátot szerezni?

Figyelt kérdés

Vágyom egy fiú barátra,akivel bármikor,és bármit meg lehet beszélni,hülyülni stb.

Hol találhatnék egy ilyen fiú barátot?

14/L



2018. máj. 13. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Itt ne keress. Nagyon sok fura ember van itt.
2018. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

+1 az elsőnek

Sok itt a zakkant.

2018. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

most akkor találni szeretnél vagy szerezni? mert ha szerezni, akkor én jó pénzért leszek a fiú barátod XD


de amúgy őszintén, 14 éves vagy...az iskolában nincs elég hasonló korú, akik közül választhatnál?


ennél csak rosszabb lehetőséged lesz, ebben az elsővel egyetértek...itt is találhatsz, csak az nem 14 hanem 24 éves lesz...

2018. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen,azt tudom,hogy itt sok a zakantt,de gondoltam felteszem ezt a kérdést,hátha kapok valami jó tanácsot.

A suliban nincs olyan fiú akivel jóba vagyok...:/ az osztály nagyrésze fiú,de ők elvannak egymással,és nincs nagyon közös témánk se...

2018. máj. 13. 19:43
 5/19 anonim ***** válasza:
akkor viszont 99%, hogyha itt találnál valakit, azzal se lenne.
2018. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Esetleg valami edzés, ahová vegyesen járnak fiúk-lányok? Én pl. jártam krav-magára, jó csapat volt, nagyrészt fiúk, meg 3-4 lány.
2018. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az edzés nem rossz ötlet,de nem vagyok az a sportember sajnos :/
2018. máj. 13. 20:15
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem kell sportembernek lenned, krav-magára pl. bárki mehet edzettségi állapottól függetlenül. De nem csak arra, sok más kezdőknek szánt edzés is van.
2018. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek a sporttal. Nézz utána a lehetőségeknek. Mégcsak ügyesnek sem kell lenned, ez csak játék általában 🙂


Nyári tábor


Délutáni foglalkozás, mint pl drámacsoport, tánc, hobbis dolog. Bármi, ahol azért lehet dumálni és srácok is vannak.

2018. máj. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. máj. 14. 06:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!