Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem azt az embert,...

Elvesztettem azt az embert, akit a legjobb barátnőmnek hittem, meg mèg vele együtt az összes haveromat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy volt egy ,,legjobb" barátnőm, akit kèt-három ève ismerek, ezelőtt folyamatosan együtt lógtunk, èjjel-nappal beszèltünk messengeren, együtt mentünk minden buliba, stb.

Tavaly kb ilyenkor bekerült egy haveri társaságba, aztán rá nem sokra èn is(kb 25 új embert ismertem meg, akiket kèsőbb a haveromnak mondhattam). Nagy rèszt inkább bulizni jártunk együtt az új haverokkal, de volt, hogy páran lementünk sportolni is hètköznap vagy egyèb más.

Nos, bekerült egy új ember a társaságba, ès annak a bátyjával elkezdtem írogatni ritkán, mert elèggè bejött, erre a ,,legjobb" barátnőm közölte velem kèsőbb, hogy ő elment ezzel a sráccal ètterembe.

Felkaptam a vizet, mert azèrt tudta, hogy nekem bejön, erre ő elment vele randizni.

Innentől kevesebbet írt, volt, hogy meg sem nèzte mit írok neki, ha megkèrdeztem, hogy összefutunk-e, akkor jött a válasz, hogy nem, mással találkozik, nincs kedve, alszik, ès egyèb hülye kifogás.

Ezek után egy szalonnasütèsen találkoztunk utoljára, ahol már majdnem került engem, de vele együtt a többi haverom is elèg furcsán viselkedett velem, mert egy normálisabbat egyikőjükkel sem tudtam beszèlgetni már, szóval mèg az èjszakát sem vártam meg, este lelèptem.

Következő hètvègèn úgy volt, hogy az egèsz társasággal elmegyünk kocsmázni, èn kimentem másokkal a megszokott helyre, de a haverjaim közül kb 3 jött ki ès kb 10 perc múlva lelèptek, amikor felhívtam az egyiket, hogy hol vannak átadta egy ismeretlen hangnak a telefont, ès azt állította, hogy nem tudja kivel beszèl(Tudom, hogy jó számot hívtam).

Volt egy csoport is, amiben benne voltam, csak a haveri társaságunk volt benne, de onnan is kidobtak minden szó nèlkül, amikor a ,,legjobb" barátnőmet megkèrdeztem mièrt? Vagy vissza vesz-e, vissza sem írt.

Most úgy èrzem minden haverom elfordult tőlem, a legjobb barátnőmnek hitt emberrel együtt.

Senki nem hajlandó megmondani, hogy mi van, senkit nem tudok elèrni, sem messengeren, sem telefonon.

Mit tegyek? Volt már valaki hasonló helyzetbem? Fogalmam sincs ez mièrt törtènt...


2018. máj. 13. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nem ilyen okokból kifolyólag,de én is elvesztettem két olyan barátomat,akiket igazinak hittem.A leírásodból ítélve a barátnőd eléggé bekavarhatott a hátad mögött,mert ok nélkül nem viselkednének így.Megpróbálhatod megbeszélni vele a történteket,de szerintem felesleges.Nem volt rád semennyire sem tekintettel és a tetejébe ellened is fordított mindenkit.Ne aggódj lesznek majd új barátaid biztosan.
2018. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak pár éve ismered ezt a lányt, és nem pedig egész életedben csak ő volt neked, akkor próbálj meg ismét kapcsolatba lépni a régebbi ismerőseiddel. Talán régebbi kapcsolatok felélesztésével könnyebb bekapcsolódni egy baráti társaságba, mint mindent teljesen újból kezdeni.
2018. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mesicicus válasza:
Szerintem próbáld meg tisztázni a helyzetet legalább a többi barátoddal, írd le nekik azt amit ide és ahogy érzel, előbb -utóbb úgy is elolvassák és akkor majd kiderül mennyire a barátaid
2018. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mesicicus válasza:
A"legjobb barátodnak is ugyanúgy elmondhatnád a véleményed de semmiképpen ne alászkodj meg. Erős vagy és függetken a többiektől hamis barátokra nincs szükséged.
2018. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mesicicus válasza:
Szerintem is jó ötlet új kalcsolatokat kialakítanod vagy újrakezdeni a régieket.
2018. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!