Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy illik puszit adni barátna...

Hogy illik puszit adni barátnak, ismerősnek?

Figyelt kérdés

Sokan csak a levegőbe puszilnak, én azt nem szeretem. Nekem az ajkaim hozzáérnek a másik arcához. Olvastam azt is, hogy nem illik cuppanósat adni, máshol meg azt, hogy az a jó, ha cuppan, csak ne nagyon. Szerintem ha már hozzáér az ajkunk az arcához, akkor egy kicsit mindenképpen cuppan.


Találtam egy kapcsolódó kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Itt valaki írta, hogy: A másik arcához nyomod gyengéden az összezárt ajkaidat, nagyon kis levegőt rászívsz és egyből elhúzod onnan a szád.



Ezt nem is nagyon értem... levegőt rászívni? Azt meg hogy? Én úgy szoktam, hogy csücsörítek, majd cuppantok egyet finoman a másik arcára (ha nagyon jóban vagyunk, akkor kicsit erősebben), de nem szívogatok puszi közben levegőt meg ilyenek, vagy legalábbis nem szándékosan.



Tudom, hogy bonyolultan és hülyén hangzik egy ilyen kérés, de érdekelne, hogy ti hogy szoktátok.


2018. máj. 18. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én nem szoktam adni, nem szeretem az ilyesmit. Aki ismer, tudja. Ha adnék, akkor csücsörít és minimálérintés a két oldalra, cupp nélkül.
2018. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoktam adni, nagyon utálom, helyette egy rövid öleléssel köszönünk egymásnak általában a barátaimmal. Ha adnék, akkor az úgy lenne, ahogy az előző is írja.
2018. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mi az a levegő rászívás, amit valaki említett?
2018. máj. 18. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan megszólt valaki, hogy hogyan adj puszit? Borzasztó, hogy túlspiláznak 1-1 kérdést. A fő, hogy arcra add, ne szájra, úgy ahogyan te akarod.
2018. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szólt meg senki, csak kíváncsi vagyok, hogyan "illik".
2018. máj. 18. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hülye és nevetséges szokás. Persze ez is franciáktól jött, lassan már a magyarok is annyit puszilkodnak mint ők,de még ha normális rendes puszi lenne. Nem az hogy a levegőt puszilod meg :D Szerintem mondjuk egy ajándék megkoszoneskor egy ölelés jobb lenne, persze olyannal akivel olyan a kapcsolatod. Idegent meg nem fogok megpuszilni,azoknak elég egy köszönöm. Na igen, ebből szokott lenni a sértődés.
2018. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!