Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összekavarodtunk a "legjobb...

Összekavarodtunk a "legjobb lány barátommal"?

Figyelt kérdés
Jó pár éve ismerjük egymást és nagyon jóban vagyunk viszont tegnap este volt egy buli ahova meg lettünk hívva mind a ketten. El is mentünk egész este mindenki azt hitte együtt vagyunk ami elég érdekesen jött ki mert az este folyamán összegabalyodtunk. Szerintem mindenki érezte azt a szikrát meg körülöttünk is. Elvontunk, táncoltunk aztán megcsókoltam vissza csókolt majd el lökött magától aztán ő csókolt meg. Alakultak volna a dolgok, de abba hagytuk. Azóta nem tudom mit kellene tenni mivel van barátja nem akarok bele ronditani a párkapcsolatába(ami lehet hogy már késő)? Aztán másnap beszéltük erről az egészről. Kérdeztem, hogy megbanta-e és határozottan azt mondta, hogy nem majd felvetettem, hogy lehet feszegetnünk kellene a határainkat amire azt mondta, hogy nem. Megkérdeztem hát, hogy azért nem mert nem szeretné vagy mert fél? Azért mert fél. Nemtudom mit kellene tennem így a továbbiakban. Válaszokat előre is köszönöm. 19/F

2018. máj. 20. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1., amint történik valami két "barát" között, akár csak csók is, onnastól kezdve lőttek a korábbi barátságnak (ezt tapasztalatból mondom, többször is volt már ilyen, de azóta megfogadtam, hogy több fiúbarátomat nem veszítem el ilyen miatt) 2., a "legjobb lány barátod" eldönthetné, hogy mit akar, mert enyhén szólva nem etikus ez a pasijával szemben. persze ki vagyok én, hogy pálcát törjek felette? de akkor is. ha már megkérdezted, ez a véleményem... 3., te is döntsd el, hogy mit akarsz tőle. ha kapcsolatot akarsz, ÉS ő is azt akarja, próbáljátok meg, de számítsatok rá, hogy utána még annyira se tudtok majd egymásra barátokként nézni, mint ezután a csók után. ha meg nem akarsz tőle komolyat, hagyd békén, mert nem hiszem, hogy a jelenlegi barátja után csak kalandozásra vágyik+mondta is, hogy fél, szerinted mitől? ha ő csak határokat akarna feszegetni kötöttségek nélkül, akkor nem félne... csak megbántjátok egymást, ha ezt így folytatjátok.
2018. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a gyors válaszodat. Igen igazad van, hogy ez nem etikus a párjával szemben. Őszintén én is eléggé össze zavaeodtam a tegnap után akkor gondolhatom,hogy ő mennyire. Egyébként voltak hasonló bár "nem kimondott" dolgok és barátok között is rengetegszer megkaptuk ha már csak egy közös képet megneztek azzal kapcsolatban mennyire is össze illünk ekkor pedig nevettünk egy jót viszont a tegnapi után nem tudom mi legyen ha őszinte akarok lenni én nem szeretném ezt annyiban hagyni viszont tisztelnem kell a döntését/döntéseit, de azt nem hiszek el hogy benne nem ficankol valami ezzel kapcsolatban
2018. máj. 20. 11:31
 3/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy először visszacsókolt majd ellökött magától, lehet a megbánás jele, de az, hogy ő csókolt meg azután, azt mutatja, hogy nincs minden rendben a kapcsolatával. Szóval magában kéne helyrehoznia ezt. Aztán lehet, hogy csak a buli és a pia miatt van (bár nem tudom, hogy ittatok-e).
2018. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ittunk persze. Én is arra gondoltam először, de írtam, hogy volt már hasonló csak csókig nem ment el.
2018. máj. 20. 12:00
 5/19 A kérdező kommentje:
Találkoznunk kéne és megbeszelni, hogy mi legyen
2018. máj. 20. 12:01
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Ékes példája vagytok a fiú-lány barátságnak. Ami létezett, létezik, és mindig létezni fog. És az első buli alatti csókolózásig tart.Innentől kezdve csak két gusztustalanul viselkedő ember vagytok, akik hülyét csinálnak a lány barátjából, aki van olyan ostoba, hogy megbízik a gerinctelen csajában, aki állítja, hogy te CSAK A HAVERJA vagy.
2018. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És igazad van.
2018. máj. 20. 13:53
 8/19 A kérdező kommentje:
És rám is igaz mert én sem egyedül vagyok.
2018. máj. 20. 13:54
 9/19 anonim ***** válasza:
Már el is veszítetted a csajt.
2018. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És tényleg
2018. máj. 21. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!