Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy zavar amit csinál?

Figyelt kérdés

Lehet fura lesz.. de arról van szó hogy mióta a barátnőm szereti a kpop-ot azóta teljesen megváltozott, idegesítő lett ... Van egy solo énekes akinek az instája csupa művészi képekből áll pl... A plafon, a fal szóval ilyen elvont.. értitek.. na és mióta ezt látta a barátnőm minden nap kirak egy ilyesmi képet kpop számokbeli idezetekkel.. szemüvegeket meg kalapját vesz mert az olyan koreaias... Meg minden közterületen táncol és reppel.. azt mondja Suga a példaképe mert gyorsan reppel és ő is repper akar lenni... Hogy mondjam meg neki hogy legyen egy kicsit önálló? Ne a k-pop-tól függjön? Én is szeretem a k-popot de ez szerintem túlzás... Néha én is dúdolok..mint mindnek ember.. de az merőben eltér a reppeléstől.. lehet csak túlreagalom de akkor is zavar.. nagyon szeretem ő, nem szeretném ha a eltűnne a stílusa és másokat majmolna..

- Bocsi a helyesírási hibákért! 🙄



2018. máj. 20. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Mindenkinek van ilyen ciki korszaka. Majd kinövi. :D
2018. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is kinövi, ne aggódj, majd észre veszi magát valamikor.Megmondhatnád neki úgy, ahogy ide leírtad.Ha nem veszi jól, akkor az már az ő problémája.Már nem azért, de ha az egész személyisége ilyen, mint ahogy leírtad, nem hiszem, hogy én szóbaálnék vele, pedig én is szeretem a k-pop-ot. :D Nevetségesen Hallatszik.
2018. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezen nem múlik a barátságunk mert már 9 éve ismerem.. Köszönöm a válaszokat! 🙄 Majd próbálom neki elmagyarázni..
2018. máj. 20. 20:01
 4/5 anonim válasza:

Igazából ez tényleg csak egy korszak. Ciki vagy sem én is voltam ilyen 😅😅 Pereze azért másabb dolgokat csináltam.

De egy idő után lehet, hogy észre veszi a reakcióidból és mások reakciójából, hogy kicsit túl sok.

Arra már nem tudok mit momdani, hogy csak azért tekinti Sugat példaképnek, mert jól rappel.

Nekem is az egyik példaképem, de teljesen más szempontok alapján.

De tényleg hogyha még nem olyan régóta fan, akkor azért van ez. Ilyenkor még teljesen be van zsongva az ember, mert valamilyen szinten ez teljesen más világ. Majd kicsit később le fog nyugodni és visszafogottabb lesz. Nem kell semmi komolyat csinálni vele csak mindig az őszinte véleményedet mondani.

2018. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ❤️
2018. máj. 21. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!