Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Két meleg fiú lehet lelki...

Két meleg fiú lehet lelki társ ha nem is járnak?

Figyelt kérdés

Van egy szintén meleg barátom, akivel nagyon azonos hullámhosszon pendülünk. Viszont nem akarunk párkapcsolatot. Ez lehetséges?


Vagy előbb utóbb mindenképpen össze fogunk jönni?



2018. máj. 20. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen barátom, tehát elképzelhetőnek tartom. Természetesen egy baráti vállátfogás, derékátkarolás, combpaskolás közben felgyúlhatnak a vágyak, de okos kontrollal ezeket is féken lehet tartani.
2018. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekik tilos lelkitársnak lenni. :D (Humorizáltam.) Nos, tehát: Nem kötelező mindenkivel járni, akit szeret. Vagy aki ellenkező nemű, szintén meleg, és szembe jön az utcán. Lehet úgy is, hogy pl külsőleg nem vonzódik legalább az egyik a másikhoz. Szóval nevezhetik, tarthatják egymást lelkitársnak ; semmi akadálya.
2018. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet lelkitárs!

Nekem is van meleg lelki társam. Testileg nem vonzódunk egymáshoz.

2018. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen :)

18.m.f.

2018. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet:))
2022. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!