Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Üdv! Miért lett ellenséges...

Üdv! Miért lett ellenséges egy lány velem? Bővebben lent 18f

Figyelt kérdés
Na szóval ősszel megismertem egy lányt egy ifjúsági csoportban elkezdtem vele beszélni és jóba lettünk így baráti szinten, az utóbbi pár hétben azonban kicsit ellenséges lett nagyon ritkán válaszol akkor is ilyen egy két szavas válaszokat kicsit olyan flegma forma:/ Ez miért lehet? Most mit érdemes tenni?
2018. máj. 21. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyibol nem lehet tudni.
2018. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

semmit, engedd el. ez a normális. gondolom fiatalabb is pár évvel.

én elég sokáig próbálkoztam mindenkivel maximálisan kialakítani valami szoros kapcsolatot fokozatosan, de rájöttem, hogy ezt már elég kevesen igénylik, fölösleges energiapazarlás, meg persze rosszabbul is esik, ha elkezdenek hanyagolni.


azóta inkább én is így bánok az emberekkel. megismerek valakit, felszínesen elbeszélgetek vele, aztán ha megunjuk egymást, akkor elköszönünk...(képletesen, mert ugye ezek már annyit se tudnak mondani, hogy bocs, de meguntalak, ne beszéljünk).

2018. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig tök okos értelmes lány és nem értem egyik pillanatról a másikra miért.. Lehet nagy igazság van abban amit írtál második kommentelő
2018. máj. 21. 18:05
 4/7 he84 ***** válasza:
Nem lehet hogy valami olyat tettél, ami nem tetszett neki és nagyon megbántottad őt valamivel? Mert van úgy, hogy az ember észre se veszi, hogy véletlenül megbántja a másikat. Inkább kérdezd meg a lánytól mi baja, miért ilyen veled az utóbbi időkben, mondja el őszintén nyugodtan. Azt is kérdezd meg tőle, hogy esetleg megbántottad-e, ha igen, akkor mivel és hogyha így áll a helyzet, akkor kérj tőle bocsánatot.
2018. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam még, de vissza is olvastam a beszélgetéseinket és nem gondolnám hogy megbántottam valamivel semmi olyat nem mondtam. Lehet rá kérdezek majd csak nem szeretnék rontani a dolgon
2018. máj. 23. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:

SOS kérdezz rá, hogy mi a franc miatt viselkedik így, mert ez így nem mehet tovább. Tilos így viselkednie, mert ez így nem következetes. Ha egyszer barátkoztok és kedves veled, akkor tilos egyik pillanatról a másikra ellened fordulnia minden ok nélkül. Az pedig főleg tilos, hogy otthagy a francba szó nélkül csak mert megteheti. Ez teljes mértékű kihasználás lenne.


Amennyiben a helyzet nem javul, azonnal keresni kell egy másik lányt, mint ahogy én is csinálom évek óta. Most is ellenséges lett velem egy lány és ezért keresek helyette egy másikat, aki barátkozik velem. Ez nálam így működik, a neurotipikus hagyományok nálam nem jönnek be.

2018. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
Csak mert te úgy véled az üzijeid alapján is, hogy semmi bántót nem mondtál neki, attól még lehet, hogy mégis megbántottad. Ugyan már, ez butaság hogy szerinted romolhat a helyzet, ha rákérdezel mi baja, miért ilyen veled, mondja el, ha megbántottad, akkor bocsnatot kérsz. Ez pont hogy javítana, inkább az rontana, ha nem tennél semmit, vagy ha egyéb módon elfajulna a helyzet.
2018. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!