Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg srácként mostanság...

Meleg srácként mostanság magányos vagyok, kevés a barátom, hogyan tudnék több barátot szerezni?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom, 28 éves vagyok. Van pár haverom, de nem igazán tudják rólam a beállítottságom. Pár lány van aki igen, és lányokkal meglepően jól el tudok csevegni, így hogy tudják rólam, felszabadultabb vagyok, és önmagam. Ilyeneket jó lenne még találni, mert mostanság nem nagyon van. :/ :)

2018. máj. 21. 19:04
 1/2 he84 ***** válasza:
100%
Nyilván próbálj hasonlóan szerezni, ismerkedni még több emberrel, mint amilyenek a jelenlegi barátaid is. És nem feltétlenül a minél több barát a fontosabb, hanem inkább az, hogy a kevesebb barátoddal is minél jobb legyen a viszonyotok. Szerintem elsősorban erre törekedj.
2018. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyere el egy melegbárba ;D
2018. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!