Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az interneten lehet barátnőket...

Az interneten lehet barátnőket szerezni?

Figyelt kérdés

sajnos nincsennek barátnoim,sosem voltak pedig nemvagyok rossz . visszahúzódóbb vagyok egy s más miadt a multambol de szerintem ettol fuggetlenul egy jószívű szerethető ember vagyok..

nagyon egyedul erzem mar magam szeretnek baratnoket akikkel talalkozhatok kimozdulhatok....ha nem is eloben de meg annakis orulnek ha itt a neten talalnek akivel naponta lehetne csetelni/tartani a kapcsolatot.

szerintetek hogy talalnek ilyet vagy van erre valamifele oldal mint a kapcsolatra pl a tarskereso ?

19/L



2018. máj. 22. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Énis ugyan így vagyok,annyi különbséggel hogy én pasi vagyok és van pár haverom,de annyira érettlenek és gyerekesek hogy most leszbi vagy kapcsolatban lévő csajt (hogy ne szeressen belém véletlenül se) keresek,abban bízva hogy vele komoly dolgokról is lehet beszélni és nem csak az autókat meg a focit akarja megtárgyalni velem minden alkalommal,ami teljesen hidegen hagy.

Ha fiú haver is jó felőlem írhatsz ha nem vagy az a tipus aki 2-3 nap utám vissza se ír.

2018. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A két “legjobb” barátnőmet és a férjemet is interneten ismertem meg, tizensok évvel ezelőtt. De egyiket sem direkt módon, hogy akkor mi most ismerkedjünk és barátkozzunk, hanem mindhárman fent voltunk egy, a hobbinkkal kapcsolatos oldalon. Két év után megbeszéltük, hogy ennyi írkálás után, mikor már-már ismerni véljünk a másikat a sok sztorizgatás után, jó lenne végre arcot, személyt is kötni a nicknévhez. Elkezdtünk találkozgatni, és így alakult ki csoporton belül rengeteg barátság, meg a kapcsolatunk a férjemmel. Ráírni valakire bárhol, hogy “figyu, akarsz barátkozni?” az mindig kissé erőltetett, ritkán lesz belőle bármi.
2018. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj privit, ha gondolod.
2018. máj. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én szívesen barátkozok, bár velem csak internetes barátság jöhet szóba :)

28 éves anyuka

2018. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én 18 éves lány vagyok, ha gondolod írhatsz :)
2018. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én is 19/L vagyok, ha gondolod írj privit, szívesen kimozdulnék, főleg most, hogy jön a nyár, de nincs kivel. :)
2018. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!